Çözüldü hyperlink problem tekrarı

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.
Durum
Konu Çözümlendiği İçin Kapatılmıştır.

dogan.importexport

Yeni Üye
Kullanıcı Bilgileri
Aldığı beğeni
17
Excel Versiyonu
Office 365 TR
Konuyu Başlatan
Selam. Çözüldü dedim ama şimdi fark ettim. Listboxta ilk sırayı tıkladığımda pdf dosyasını açıyor ancak. İkinci ve daha sonraki sıraları tıkladığımda maalesef açmıyor. Ayrıca sadece rakam olursa açıyor ilk sıradakini. ama ben harf ve isim vermeliyim a kolonlarındakini. Mesela İsmail-1000 gibi .Dosyaları gönderiyorum. pdf dosyaları sadece isim benzerliği olması için yüklenmiştir. illede bu şekilde olması gerekmiyor. Ben listboxta ismi uyanı çift tıkladığımda deneme klasöründeki pdf dosyasını açmak istiyorum. bu gibi örnek varsa da olabilir. Userform3 teki listboxta liste oluşturup yan tarafındaki pdf eklentisinin içinde gözüksün istiyorum.esas yapmadık istediğim bu.Bunu yapamadığım için zaten diğerini yapmak için uğraştım. :( Çözülürse dosyamla ilgili çok yol katedeceğim. Şimdiden teşekkürler

Ekli dosyalar

• hyperlink.xlsm
    38.1 KB · Gösterim: 12
  • 1000.pdf
    12 KB · Gösterim: 12
  • 1001.pdf
    251.5 KB · Gösterim: 11
  • 1002.pdf
    239.1 KB · Gösterim: 8

Suskun

Süper Üye
Kullanıcı Bilgileri
Aldığı beğeni
476
Excel Versiyonu
Office 2019 TR
Dosyayi Formun içine varsayılan uygulamaların özellikleri ile gomdugu için editleme yazdirma vb özellikleri kullanılabilir saniyorum

dogan.importexport

Yeni Üye
Kullanıcı Bilgileri
Aldığı beğeni
17
Excel Versiyonu
Office 365 TR
Konuyu Başlatan
Evet işin can alıcı kısmı bitti. Yarından itibaren sıra SQL den verileri çekip formlar üzerinde ekstre almaya geldi. Bu siteniz çokkkk faydası oldu. Herkese ayrı ayrı teşekkürler

Durum
Konu Çözümlendiği İçin Kapatılmıştır.

Konuyu okuyanlar