• Bir süredir maillerde yaşanan sorunlar giderilmiştir. Şifremi unuttum yaparak şifrelerinizi mailinizden alabilirsiniz.

• Foruma hoş geldin 👋 Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Soru Üretim takip formülünde yardım

mustafademir01

Yeni Üye
Kullanıcı Bilgileri
Aktiflik
Aldığı beğeni
0
Excel V
Office 2007 TR
Konuyu Başlatan
Merhabalar,

Bir üretim takip dosyam var sipariş olan sayfamda yazılan müşteri siparişleri üretim sayfamdaki depo takipten stoklardan düşmekte. sorunum şu

sipariş takip sayfamda u stununda bir onay kutusu olsa onay kutusu işaretlenince ilgili yer renklenip üretim sayfasındaki depo stok miktarından düşmesi onaylanmazsa düşmemesi eğer formülü denedim ama beceremedim. bunu nasıl yapmalıyım yardım ve bir örnek ile yazarsanız sevinirim teşekkür ediyorum

Ekli dosyalar

• ÜRETİM TABLO OCAK .xlsx
    79.7 KB · Gösterim: 7
Anladım. SİPARİŞ TAKİP sayfasında aynı zamanda sevkiyat planlaması yapıyorsunuz. Bu tarihte şu müşterinin sevkiyatı yapılacak diye
Evet Ali hocam hem sevkiyat planlaması hemde üretim planlaması gibi bu tabloyu düşünüyorum

Sayın mustafademir01,
Bu dosyada yazdığım formülü inceleyip sonucunun da doğru olup olmadığını teyit eder misiniz ?

Ekli dosyalar

• ÜRETİM TABLO OCAK (2).xlsx
    132 KB · Gösterim: 0
Geri