• Foruma hoş geldin 👋 Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Çözüldü X işaretini puantaj üzerinde dağıtma

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.
Durum
Konu Çözümlendiği İçin Kapatılmıştır.

talip21

Yeni Üye
Kullanıcı Bilgileri
Aldığı beğeni
170
Excel Versiyonu
Office 2019 TR
Konuyu Başlatan
Hayırlı akşamlar arkadaşlar.
Puantaj sayfamda bulunan buton ile G10:AK20 aralığına boş olan hücrelere örneğin 100 adet X personele eşit veya eşit olmasa da olur otomatik dağıtılması mümkün mü acaba.

Ekli dosyalar

• Puantaj-Örneği.xlsm
    20.9 KB · Gösterim: 12
kodu aşağıdaki gibi düzenleyip dener misiniz?
Kod:
Değerli Misafirimiz İçeriği Görebilmek İçin Üyemiz İseniz Giriş Yap'ın Ya da Üye Ol'un.

bu sanki daha hızlı
Kod:
Değerli Misafirimiz İçeriği Görebilmek İçin Üyemiz İseniz Giriş Yap'ın Ya da Üye Ol'un.

sadece If Trim(Hcr.Value) = "" Then ColPuan.Add Hcr.Address(0, 0) yerine If Trim(Hcr.Value) = "" And Range("B" & Hcr.Row) <> "" Then ColPuan.Add Hcr.Address(0, 0) yapıldı
Kod:

sadece If Trim(Hcr.Value) = "" Then ColPuan.Add Hcr.Address(0, 0) yerine If Trim(Hcr.Value) = "" And Range("B" & Hcr.Row) <> "" Then ColPuan.Add Hcr.Address(0, 0) yapıldı
Kod:
Hocam şimdilik bir sorun gözükmüyor. Bir kaç deneme daha yapayım. İnşallah Çözülmüştür.

yada
Kod:
yada
Kod:
yada
Kod:
Hocam kolay gelsin. en son paylaştığınız kodu ekli dosyama bir türlü uygulayamadım X leri aktarırken bir sorun oluşuyor. Yardımlarınızı bekliyorum.

Ekli dosyalar

• MSN.xls
    247.5 KB · Gösterim: 8
emin değilim ama galiba sorun adresin çok uzun olmasından kaynaklanıyor
aşağıdaki şekilde dener misiniz?
Kod:

Çözüm
emin değilim ama galiba sorun adresin çok uzun olmasından kaynaklanıyor
aşağıdaki şekilde dener misiniz?
Kod:
Hocam emeğinize sağlık sizi çok rahatsız ettim. Bu sefer sorun çözüldü. ALLAH razı olsun. Hayırlı günler ve çalışmalr diliyorum.

hemen çözüm diye işaretlemeyin)
bekleyin iyice kontrol edin, sınırları zorlayan miktarda veri girin sonra))
rica ederim
iyi çalışmalar

çözüm olarak 32. mesajı işaretlemeniz daha doğru olur

Durum
Konu Çözümlendiği İçin Kapatılmıştır.

Konuyu okuyanlar

Geri