• Foruma hoş geldin 👋 Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Soru listview de filitreli satırları toplama

turgay1983

Yeni Üye
Kullanıcı Bilgileri
Aldığı beğeni
16
Excel Versiyonu
Office 2016 TR
Konuyu Başlatan
merhaba
ekteki dosyada AE_UsrCariFoy formu açıldığında cari koda, cari ada ve iki tarih arasına göre arama yapıp filtreliyor.
yapmak istediğim listenin sonuna texbox lar bu borç ve alacak kısımlarının toplanması. konu hakkında yardımlarınızı beklerim.

Ekli dosyalar

• On_Muhasebe22112022.xlsm
    372 KB · Gösterim: 5
Hocam #14 nolu mesajdaki dosyayı tekrar indirin. Basit hatalar yapıyoruz o yüzden son yazdığınız düzeltildi. Farklı kombinasyonlarda deneyin hata verirse müdahale edelim.
malesef hocam yapamadım. nerede hata yaptığımı bir türlü bulamadım. sizin ki ilede deniyorum. dtpicker ilede olmuyor

Sizin koddan dolayıda bazı (ara kodu) hatalar veriyor onların da düzeltilmesi gerek

Sizin koddan dolayıda bazı (ara kodu) hatalar veriyor onların da düzeltilmesi gerek
videoda izlediğim kadarı ile ayın 17 yapıp süz dediğinizde bile ayın 16 da geliyor mesala oda hatalı yani. projeyi göndersem bakabilirmisiniz peki

Ekli dosyalar

• On_Muhasebe22112022.xlsm
    511.1 KB · Gösterim: 1
videoda izlediğim kadarı ile ayın 17 yapıp süz dediğinizde bile ayın 16 da geliyor mesala oda hatalı yani. projeyi göndersem bakabilirmisiniz peki
Hocam ben orda evrak tarihini süzdürüyorum. Belge tarihi değil yani

Konuyu okuyanlar

Geri