• Foruma hoş geldin 👋 Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Çözüldü Listboxta Filtreleme Sıralama Kodları Silme Ve Düzenleme İşlevlerinde hatalı sonuca yol açıyor.

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.
Durum
Konu Çözümlendiği İçin Kapatılmıştır.

OğuzTürkyılmaz

Yeni Üye
Kullanıcı Bilgileri
Aldığı beğeni
30
Excel Versiyonu
Office 365 TR
Konuyu Başlatan
İmdaaaaat
Projemde Poliçe Listesi formunda yapılan iki tarih arası filtreleme ve sonuçların büyükten küçüğe sıralanması ile ilgili forumdan aldığım destekle çözümlenen bu konular sonucunda Yine Poliçeler Listesi formu üzerinden yaptığım silme ve düzenleme işlemlerinde düzenlemek yada silmek istediğim satırda işlemi gerçekleştiriyorum fakat sonuçta başka satıdaki veri siliniyor yada düzenle butonuna basarak yada satır üzerinde çift tıklayarak forma çektiğim bilgiler başka bir satırdaki veriler oluyor. Bu sorunların ortaya çıkışı kesinlikle son çözümlenen listboxta filtreleme ve sıralama kodlarının yazılması sonrasında meydana geldi. ( Önceki foruma yüklediğim dosyalarda bu kodların çalışmasında sıkıntı yaşamıyordum.) Bu konu beni çok aşıyor bu sorunu düzeltmemde yardımcı olmanızı rica ederim.
Screenshot_1.png

Ekli dosyalar

• Poliçe Takip - Kopya.xlsm
    738.2 KB · Gösterim: 7
Çözüm
aşağıdaki dosyayı dener misiniz?
Not: metin/combo değerlerinin ilgili hücrelere atanmasını yapabilirsiniz diye o kısımlara dokunmadım
rica ederim
iyi çalışmalar

Durum
Konu Çözümlendiği İçin Kapatılmıştır.

Konuyu okuyanlar

Geri