• Foruma hoş geldin 👋 Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Çözüldü Kapalı excel kitaplarından şartlı veri çekme

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.
Durum
Konu Çözümlendiği İçin Kapatılmıştır.

valerine_3108

Yeni Üye
Kullanıcı Bilgileri
Aldığı beğeni
8
Excel Versiyonu
Office 2019 TR
Konuyu Başlatan
Sayın Excel Hocalarım kapalı Excel kitaplarından şartlı veri çekmek istiyorum. lütfen yardımcı olabilir misiniz. Çekmek istediğim Excel kitabım adı Örnek çekmek istediğim veriler ise yeni klasör içindeki sarı ile boyadığım sütunları Örnek Excel içinde "A:M" arasına manuel yazmış olduğum şekilde gelmesini istiyorum. 2 şart ise Yeni klasör içindeki 1 nolu kitap içinde "T:AG" Arasındaki verileri boyamış olduğum renklere göre Örnek kitap içindeki boyamış olduğum sütunlara getirmek istiyorum. diğer kitapları aynı şekilde getirmek istiyorum. çok teşekkür ederim.

Saygılarımla,
İyi çalışmalar

Ekli dosyalar

• Örnek.zip
    687.6 KB · Gösterim: 13
Kod:
Değerli Misafirimiz İçeriği Görebilmek İçin Üyemiz İseniz Giriş Yap'ın Ya da Üye Ol'un.
yerine
Kod:
Değerli Misafirimiz İçeriği Görebilmek İçin Üyemiz İseniz Giriş Yap'ın Ya da Üye Ol'un.
yazarak dener misiniz?

Sayın Halily Hocam çok teşekkür ederim. kod çok hızlı çok güzel çalışıyor. Şimdilik bir sorun görünmüyor.
Sayın Excelcan , Sayın Feraz Hocam, Sayın Askan Hocam çok çok teşekkür ederim. çok sağolun var olun.
Allah'a emanet olun.
Saygılarımla,
İyi çalışmalar.

rica ederim)
iyi çalışmalar

veriler 17. ve 19. sütunlar yerine 17. ve 18. sütunlara getiriliyormuş onu düzenledim
hiç kitap yada veri yoksa hata veriyordu onu düzelttim
Kod:

Çözüm
Durum
Konu Çözümlendiği İçin Kapatılmıştır.

Konuyu okuyanlar

Geri