• Foruma hoş geldin 👋 Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Kafe ve Restorantlar İçin Ücretsiz Adisyon Programı (1.0)

mavisiyah01

Yeni Üye
Kullanıcı Bilgileri
Aktiflik
Aldığı beğeni
1
Excel V
Office 2016 TR
Konuyu Başlatan
Merhaba. Excel Vba ile kendi kodlamış olduğum Kafe ve Restorantlar için Adisyon programını hizmetinize sunuyorum.

Program Kullanımı:

• İlk etapta sizi kullanıcı ekranı karşılar. Diger olarak giriş yaparsanız program arayüzü açılır. Admin olarak giriş yaparsanız excel paneli açılır.
  • Sağ alt tarafta yer alan Borç Ekle isimli butona tıklayarak masaya borç eklersiniz.
  • Masanın hesabını görmek için masa butonuna tıklarsınız ve sağ tarafta yer alan listbox ekranında görünür.
  • Hesabı kapatmak için masa seçiliyken hesabı kapat butonuna tıklarsınız ve hesap sıfırlanır.

Program Görünümü

Kullanıcı Giriş Ekranı:

1728813900784.png

Program Arayüzü:

1728813932712.png

Güncellemeler devam ettikçe bu başlık altından bilgilendirilecektir.

İstediğiniz herhangi bir özelliği yine bu başlık altından yazabilirsiniz.

İyi çalışmalar dilerim.

Ekli dosyalar

• excelvbaadisyonprogrami.xlsm
    115.7 KB · Gösterim: 12
Benim kafem filan yok ta aklıma ilk gelen bu adisyonu hangi garson almış, hesabı hangi kasiyer kesmiş. Bunların bi kodu yok mu ?

Benim kafem filan yok ta aklıma ilk gelen bu adisyonu hangi garson almış, hesabı hangi kasiyer kesmiş. Bunların bi kodu yok mu ?
Proje henüz başlangıç aşamasında hocam. İstenen her şey yavaş yavaş eklenebilir. Şu an itibariyle direkt hızlı bir şekilde hesaplama yapıp hesabı kapatmak olarak iş görüyor. Teşekkür ederim ilginiz için

Kodlar şifrelenmiş ama Diğerolarak açılırsa şifre altta.

diger123

Kodlar şifrelenmiş ama Diğerolarak açılırsa şifre altta.

diger123
Refaz hocam VBA şifresi 123456
Giriş ekranında soru işaretine tıklayınca şifreler çıkıyor.
Dediğiniz gibi diger123

Geri