• Foruma hoş geldin 👋 Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Çözüldü Excelden Worde Rapor Oluşturma

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.
Durum
Konu Çözümlendiği İçin Kapatılmıştır.

353549

Yeni Üye
Kullanıcı Bilgileri
Aldığı beğeni
3
Excel Versiyonu
Office 2016 TR
Konuyu Başlatan
kardeşlerim benden büyük olan abilerim bir süredir vba ile excelden hazırladığım şablon ile wordden rapor çıkartmak istiyorum. daha öncesindende

mesudiye_052 arkadaşımız yardımcı olmuştu. ancak ben bunu rapora işleyince birtürlü yapamadım. konuya girmeden once yardımlarınızı tüm samimiyetimle bekliyorum​

şimdiexcelde verigirişi sayfasında sarı ile işaretlediğim alanlarda wordde sarı ile işaretlediğim alanlara , tablo sayfasında hazırladığım tabloları (wordde ekleyecegınız sayfalara eklemenızı ), spt1 ,spt2,spt3 ve Kuyu Logu 0-15 m , sk-2Kuyu Logu 0-15 m , sk-3Kuyu Logu 0-15 m excel sayfalarını wordde hazırladıgım ilgili yerlere eklemenizi rica edicem bana bunu yaparsanız çokçok sevinirim :) dosyayı ekledıgım ekte mevcutttur saygılarımla değerli forum üyeleri...​

Ekli dosyalar

• 113.docx
    1.1 MB · Gösterim: 7
  • 1.xlsm
    366.9 KB · Gösterim: 7
Wordu word şablon olarak otomatik kaydedildiği adresi yazar misin
Senin manuel kaydettigin yeri istemiyorum

C:\Users\VARTO-35\Documents\Özel Office Şablonları normalde word şablonu buraya kaydediyor
ben C:\Users\VARTO-35\Desktop\excel\Yeni klasör içine kaydetmiştim

Merhaba
Resimdeki gibi kaydeder misin
yani word şablonu türü seçtiğinde otomatik olarak kaydedilen yere kaydet
sonra kodlarda değişliklik yapmadan çalıştır
Adsız1.png

Son düzenleme:
Merhaba

13. mesajdaki dosyalar Güncellendi

Aynı şekilde indirip işlem yapınız

Merhaba
13.mesajdakileri tekrar indirin Wordu da farklı kaydet word şablonu olarak otomatik kaydettiği yere aynı isim ile kaydedin başka yere kaydetmeyiniz
sonra exceli çalıştırınız

İndirdiğiniz word ve Excel dosyasını yükler misiniz

Bende Gayet güzel çalışıyor
Önce C:\Users\VARTO-35\Documents\Özel Office Şablonları\131 dosyasını siliniz
sonra 13.mesajdan indirdiğiniz word belgesini açıp farklı kaydet kayıt türü olarak Word şablonu olarak
C:\Users\VARTO-35\Documents\Özel Office Şablonları adresine 131 olarak kaydedin
excel dosyası çalışacaktır.

Bende Gayet güzel çalışıyor
Önce C:\Users\VARTO-35\Documents\Özel Office Şablonları\131 dosyasını siliniz
sonra 13.mesajdan indirdiğiniz word belgesini açıp farklı kaydet kayıt türü olarak Word şablonu olarak
C:\Users\VARTO-35\Documents\Özel Office Şablonları adresine 131 olarak kaydedin
excel dosyası çalışacaktır.
hocam dosya ismini tekrar düzenleyip yapınca halloldu çok tesekkur ederim emeğiniz ve hosgorunuz için

Durum
Konu Çözümlendiği İçin Kapatılmıştır.

Konuyu okuyanlar

Geri