Çözüldü Arama Sorunu

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.
Durum
Konu Çözümlendiği İçin Kapatılmıştır.

Local

Bronz Üye
Kullanıcı Bilgileri
Aldığı beğeni
22
Excel Versiyonu
Office 2016 TR
Konuyu Başlatan
Ürünler listesi excel sayfasında liste 1 kısmında yer alıyorÜrün seç kısmından ürün başlığını seçip o ürün başlığına göre tabloya listeliyordum ama hata vermeye başladı .Genel arama kısmını ise yapamadım ürün seç kısmından başlığı seçip tabloya gelen birden fazla ürünün içinden arama yapmak istiyorum.Arama sayfam Userform 2 de yer alıyor..

Ekli dosyalar

• Resim ekle.xlsm
    203.3 KB · Gösterim: 13

Özcan ÖZBEK

Yeni Üye
Kullanıcı Bilgileri
Aldığı beğeni
99
Excel Versiyonu
Office 2021 TR
Ürünler listesi excel sayfasında liste 1 kısmında yer alıyorÜrün seç kısmından ürün başlığını seçip o ürün başlığına göre tabloya listeliyordum ama hata vermeye başladı .Genel arama kısmını ise yapamadım ürün seç kısmından başlığı seçip tabloya gelen birden fazla ürünün içinden arama yapmak istiyorum.Arama sayfam Userform 2 de yer alıyor..
C#:
Değerli Misafirimiz İçeriği Görebilmek İçin Üyemiz İseniz Giriş Yap'ın Ya da Üye Ol'un.
liste2 sayfan yok

Private Sub ComboBox1_Change()
ComboBox2.RowSource = Empty combobox2 yok

Local

Bronz Üye
Kullanıcı Bilgileri
Aldığı beğeni
22
Excel Versiyonu
Office 2016 TR
Konuyu Başlatan
Aslında liste 2 sayfasındaki veriler Liste 1 de değişen bir şey yok orda bir yanlışlık oldu .

Mesela Yiyecek içecek grubunu seçtim combobox ile ,listviewde listelendi textboxa ise o listelenen ürünleri aramak için koymuştuk ama doğru bir şekilde çalışmadı.

Local

Bronz Üye
Kullanıcı Bilgileri
Aldığı beğeni
22
Excel Versiyonu
Office 2016 TR
Konuyu Başlatan
Hocam şu arama kısmını yapamadım hala yardımcı olabilir misiniz.

Local

Bronz Üye
Kullanıcı Bilgileri
Aldığı beğeni
22
Excel Versiyonu
Office 2016 TR
Konuyu Başlatan
Orada sıkıntı yok sınır olabilir ,yiyecek içecek grubu seçili iken combobox 2 de yiyecek içecek grubuna ait veriler combo2 de görünsün hem de listviewde.Arama kısmıda aynı şekilde o grubua ait ürünleri aratmak istiyorum .

Durum
Konu Çözümlendiği İçin Kapatılmıştır.

Konuyu okuyanlar