• Foruma hoş geldin 👋 Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.
Durum
Konu Çözümlendiği İçin Kapatılmıştır.

Bluekaya

Yeni Üye
Kullanıcı Bilgileri
Aldığı beğeni
29
Excel Versiyonu
Office 2016 TR
Konuyu Başlatan
Merhabalar bir sorum olacaktı şimdi elimde bir mail listesi var ama bunlar alt alta satırdalar ben bunları tek bir hücre içinde aralarında virgül ile toplamak istiyorum.

Örnek elimdeki liste.
Ahmet@Link ve Reklam İçerikli Paylaşımlar Engellenme Sebebidir.
Mehmet@Link ve Reklam İçerikli Paylaşımlar Engellenme Sebebidir.
Zeynep@Link ve Reklam İçerikli Paylaşımlar Engellenme Sebebidir.
hasret@Link ve Reklam İçerikli Paylaşımlar Engellenme Sebebidir.

İSTEDİĞİM

Ahmet@Link ve Reklam İçerikli Paylaşımlar Engellenme Sebebidir.,mehmet@Link ve Reklam İçerikli Paylaşımlar Engellenme Sebebidir.,zeynep@Link ve Reklam İçerikli Paylaşımlar Engellenme Sebebidir.,hasret@Link ve Reklam İçerikli Paylaşımlar Engellenme Sebebidir.,

hangi formül ile yapabilirim alt alta olan hücreleri tek hücrede birleştirmeyi ?

C#:
Değerli Misafirimiz İçeriği Görebilmek İçin Üyemiz İseniz Giriş Yap'ın Ya da Üye Ol'un.
şeklinde yapabilirsiniz.

aşağıdaki kodu örneğiniz göre uyarlarsanız işinize yarar umarım

Kod:
Değerli Misafirimiz İçeriği Görebilmek İçin Üyemiz İseniz Giriş Yap'ın Ya da Üye Ol'un.

Merhaba,
Kullanıcı Tanımlı Fonksiyon (KTF)
Boş bir modüle ekleyin.
Kod:

birleştirme için formülü yazın.
Kod:

ALT+ F11 tuşlarına basın kodu göreceksiniz.

Ekli dosyalar

• Bluekaya.xls
    37 KB · Gösterim: 6
Öncelikle KTF ve makro konusunda biraz araştırma yapın. Şu an başka birşey öneremeyeceğim.

evet düğme eklemesi gerekir. yada direk makrolardan istediğiniz zaman çalıştırabilirsiniz
örnek dosya yollasam uyarlayabilirmisiniz J sütunundakileri birleştirmeye çalışıyorum bilginize.

Ekli dosyalar

• Kitap1.xlsm
    24 KB · Gösterim: 5
Dener misiniz?

Ekli dosyalar

• Kitap1.xlsm
    23.8 KB · Gösterim: 6
Çözüm
Durum
Konu Çözümlendiği İçin Kapatılmıştır.

Konuyu okuyanlar

Geri