• Foruma hoş geldin 👋 Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Soru yıllık izin

Atar5860

Yeni Üye
Kullanıcı Bilgileri
Aldığı beğeni
14
Excel Versiyonu
Office 2016 TR
Konuyu Başlatan
merhaba ekteki yıllık izin dosyasında nerede bir hata var acaba hatta elinizde daha anlaşılır bir tablo varsa yardımcı olurmusunuz yeni yapıyorum

Ekli dosyalar

• YILLIK İZİN.xlsm
    302.1 KB · Gösterim: 20
merhablar
hatadan katınız resimde belirttiğim hata ise h18 deki formülü
HTML:
Değerli Misafirimiz İçeriği Görebilmek İçin Üyemiz İseniz Giriş Yap'ın Ya da Üye Ol'un.
yapıp yan sütunlara uygulayınız
1689255069747.png

evet sizde var ama bende gözükmüyor

Ekli dosyalar

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    26.3 KB · Gösterim: 3
merhabalar
düzenlemeyi etkinleştir tıklanınca düzeliyor gibi
ss.gif

Merhabalar. Bu çalışma kitabı makro içerdiği için dosya açılışında makroları etkinleştirmeye izin vermeniz gerekiyor. Güvenlik seviyesi yüksek seçiliyse sormadan makroları devre dışı bırakıyordur. Excel güvenlik merkezinden makro güvenlik seviyesini kontrol edip makro etkinleştirmelerini ilke ipuçlarını ileti çubuğunda göster bölümüne onay verip dosyayı yeniden açtığınızda makroları etkinleştir seçeneği üst tarafta ileti çubuğunda görünür. oradan makroları etkinleştiri seçerseniz sorununuz düzelir kanaatindeyim. Saygılar.

Sayın Atar5860 Merhaba

Ekli Dosyayı inceleyiniz, işinizde yardımcı olabilir

Kolay Gelsin

Ekli dosyalar

• PERSONEL YILLIK İZİN TAKİBİ.xls
    210 KB · Gösterim: 10
hepsini kontrol ettim ama sıkıntı yok aynı sorun devam ediyor çok teşekkür ediyorum yinede

Hocam H sütununa çok çılgın bir Eğer formülü yaptım :ROFLMAO: bakın isterseniz :ROFLMAO:

Ekli dosyalar

• YILLIK İZİN.xlsm
    309.4 KB · Gösterim: 9

Konuyu okuyanlar

Geri