Çözüldü vba textbox if sorunu

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.
Durum
Konu Çözümlendiği İçin Kapatılmıştır.

turgay1983

Yeni Üye
Kullanıcı Bilgileri
Aldığı beğeni
16
Excel Versiyonu
Office 2016 TR
Konuyu Başlatan
merhaba
ben alış faturası kaydederken aşağıdaki gibi bir kod yazdım ama açık olan işlemlerde txEvraktoplamı doğru geliyor kapalı olanlarda gelmiyor. kullandığım if işleminde nasıl bir hata yapmış olabilirim

C++:
Değerli Misafirimiz İçeriği Görebilmek İçin Üyemiz İseniz Giriş Yap'ın Ya da Üye Ol'un.

Çözüm
fatura kaydedince llistviee yana doğru açılıyor. her yeni stok girişi yaptığım da bunun sebebi nedir
Merhaba.
Sanırım bunu çözmüştük alttaki kod gibi bişey idi mobilden yanlış yazabilirim.
Columsheader.add olan satırın üzerine akttaki kıd eklenecekki önce başlıklar silinsin.
Normalde bunada gerek kalmayabilir ama kod yapınızdan gerekli olabilir dodysyı inceleyemedim.Listview1 doğrusunu yazın.

JavaScript:
Değerli Misafirimiz İçeriği Görebilmek İçin Üyemiz İseniz Giriş Yap'ın Ya da Üye Ol'un.

turgay1983

Yeni Üye
Kullanıcı Bilgileri
Aldığı beğeni
16
Excel Versiyonu
Office 2016 TR
Konuyu Başlatan

Ekli dosyalar

• Muhasebeci.xlsm
    311.6 KB · Gösterim: 8

turgay1983

Yeni Üye
Kullanıcı Bilgileri
Aldığı beğeni
16
Excel Versiyonu
Office 2016 TR
Konuyu Başlatan
Kapalı olanlardaki ilk "&" ne işe yarıyor.
dikkatiniz için teşekkürler onları da and yapınca oldu ben o karakteri and işlemi ile aynı işi görüyor diye yapmıştım ama şimdi oldu işlemimi.
ama şimdide fatura kaydedince llistviee yana doğru açılıyor. her yeni stok girişi yaptığım da bunun sebebi nedir

Refaz

Destek Ekibi
Kullanıcı Bilgileri
Aldığı beğeni
3,884
Excel Versiyonu
Office 2021 TR
fatura kaydedince llistviee yana doğru açılıyor. her yeni stok girişi yaptığım da bunun sebebi nedir
Merhaba.
Sanırım bunu çözmüştük alttaki kod gibi bişey idi mobilden yanlış yazabilirim.
Columsheader.add olan satırın üzerine akttaki kıd eklenecekki önce başlıklar silinsin.
Normalde bunada gerek kalmayabilir ama kod yapınızdan gerekli olabilir dodysyı inceleyemedim.Listview1 doğrusunu yazın.

JavaScript:

Çözüm
Durum
Konu Çözümlendiği İçin Kapatılmıştır.

Konuyu okuyanlar