Çözüldü vba kod ile zarf yazdırma

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.
Durum
Konu Çözümlendiği İçin Kapatılmıştır.

Onurovski

Yeni Üye
Kullanıcı Bilgileri
Aldığı beğeni
2
Excel Versiyonu
Office 2010 TR
Konuyu Başlatan
Merhaba .Ekteki Exceldeki makro bir dotx dosyasını bağlı .Dotx dosyası eklenemediğinden onu yükleyemiyorum.Zarf yazdır dendiğinde zarfın üstüne maaşı primi kesintisi çıkıyor. Ancak ben üstüne işaretlenen kişinin değil de hepsinin çıkmasını istiyorum . Bir de bu yazının alt alta değil de bir tablo gibi gözükmesini zarfın üstünde.
Örneğin maaş prim kesinti tablonun sol tarafında ,paralar ise sağ tarafında gibi .
Ve para birimi tabloda gözükmesine rağmen wordde çıkmıyor.
Yardımcı olursanız çok sevinirim .
Şimdiden teşekkür ederim

Ekli dosyalar

• Kitap1.xlsx
    29.3 KB · Gösterim: 10

Onurovski

Yeni Üye
Kullanıcı Bilgileri
Aldığı beğeni
2
Excel Versiyonu
Office 2010 TR
Konuyu Başlatan
Kod:
Değerli Misafirimiz İçeriği Görebilmek İçin Üyemiz İseniz Giriş Yap'ın Ya da Üye Ol'un.
Çok teşekkür ederim . Ama galiba ben ne istediğimi tam anlatamadım .Liste dediğimizde tek word sayfasına yazma şablonu çıkıyor.Ancak ben her bir satırın ayrı bir word dosyasında olmasını istiyorum . Bu çalışanların prim -kesinti -ve fazla mesailerinin bastırılması için olduğundan her bir isim tek tek ayrı ayrı wordde yazıldıktan sonra zarflara yazdırmak istiyorum .

Onurovski

Yeni Üye
Kullanıcı Bilgileri
Aldığı beğeni
2
Excel Versiyonu
Office 2010 TR
Konuyu Başlatan
birden çok word dosyası yazmışım .word sayfası olacaktı . Her bir satırın ayrı bir zarfa yazdırıldığı bir şablon düşünün .Bu arada emeğinize sağlık .Çok teşekkür ederim tekrar

Onurovski

Yeni Üye
Kullanıcı Bilgileri
Aldığı beğeni
2
Excel Versiyonu
Office 2010 TR
Konuyu Başlatan
wordde yeni adres textleri ekledim . Address1 -Address2-Address3 gibi her satırın bu adreslere yazılmasını nasıl ayarlayabiliriz .

Kuşdili

Excel Dostu
Kullanıcı Bilgileri
Aldığı beğeni
195
Excel Versiyonu
Office 2007 TR
birden çok word dosyası yazmışım .word sayfası olacaktı . Her bir satırın ayrı bir zarfa yazdırıldığı bir şablon düşünün .Bu arada emeğinize sağlık .Çok teşekkür ederim tekrar

Kod:
Değerli Misafirimiz İçeriği Görebilmek İçin Üyemiz İseniz Giriş Yap'ın Ya da Üye Ol'un.

Çözüm
Durum
Konu Çözümlendiği İçin Kapatılmıştır.

Konuyu okuyanlar