• Foruma hoş geldin 👋 Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Soru Vardiya sistemi

Zülküf chef

Yeni Üye
Kullanıcı Bilgileri
Aldığı beğeni
0
Excel Versiyonu
Office 2019 TR
Konuyu Başlatan
Merhaba mutfakta çalışanlarım içim ( aşçı ,aşçı yardımcısı,steward,komi olarak ) personellerimin exelde haftalık vardiyalar halinde ve vardiya dönüşünde izin kullanmış bir şekilde yeni vardiyasına gelecek şekilde bir planlama yapmam lazım konu hakkında yardımlarınıza ihtiyacım var 1 Aşçıbaşı 4 aşçı 3 aşçı Yardımcısı 4 steward 4 komi komiler 2 şer kişi olarak 08-16 ve 16-24 vardiyalarında çalışacaklar

tam olarak anlayamadım. ama ekte kullandığım puantaj dosyası var. aylık. bütün personel için doldurup ay içindeki izinleri çalışma şekillerini görebilirsin. eğer örnek bir tablo paylaşırsan daha rahat yardımcı olabiliriz. veya bu örneği de geliştirebilirsin

Ekli dosyalar

• PUANTAJ.xlsx
    417.8 KB · Gösterim: 64
tam olarak anlayamadım. ama ekte kullandığım puantaj dosyası var. aylık. bütün personel için doldurup ay içindeki izinleri çalışma şekillerini görebilirsin. eğer örnek bir tablo paylaşırsan daha rahat yardımcı olabiliriz. veya bu örneği de geliştirebilirsin
Elimde böyle bir exel çalışması var fakat telefondan dosya olarak yüklemeyi başaramadım

Ekli dosyalar

• 7911B17C-768A-4FEF-9449-632268AE9AFC.png
    7911B17C-768A-4FEF-9449-632268AE9AFC.png
    122.9 KB · Gösterim: 45
Elimde böyle bir exel çalışması var fakat telefondan dosya olarak yüklemeyi başaramadım
müsait zamanınızda dosyayı yükleyip yapmak istediğinizi manuel giriş yaparak, bunu formul ile gelmesini istiyorum diye belirtirseniz daha kolay yardımcı olabiliriz. yukarıdaki mesajınızda 08-16 ve 16-24 vardiyalarında demişsiniz ancak gönderdiğiniz resimde saatler farklı

müsait zamanınızda dosyayı yükleyip yapmak istediğinizi manuel giriş yaparak, bunu formul ile gelmesini istiyorum diye belirtirseniz daha kolay yardımcı olabiliriz. yukarıdaki mesajınızda 08-16 ve 16-24 vardiyalarında demişsiniz ancak gönderdiğiniz resimde saatler farklı
Evet evet buradaki sadece görsel örnek olacak sanırım ben bunu 3 lü vardiya sistemine uyarlamak istiyorum en hızlı şekilde yükleme yapıcam çok teşekkür ederim alakanıza

Konuyu okuyanlar

Geri