Çözüldü Userformdan Çıkış Hakkında

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.
Durum
Konu Çözümlendiği İçin Kapatılmıştır.

Hsn55

Bronz Üye
Kullanıcı Bilgileri
Aldığı beğeni
87
Excel Versiyonu
Office 2010 TR
Konuyu Başlatan
İyi günler;
Ekli dosyada Userformu kapatınca (x) tekrar excel sayfası çıkıyor. Benim yapmak istediğim userformdan x ile çıkınca dosyayı kayıt yaparak tamamen dosyadan çıkması (excel sayfası görünmeyecek). Şimdiden yardımlarınız için çok teşekkür ederim.

Ekli dosyalar

• Dava-2022.xlsb
    874.4 KB · Gösterim: 3
Çözüm
UserForm_QueryClose olayına ekleyin. Kaydeder ve Excelden çıkış yapar. (Bütün Excel çalışma sayfalarını kapatır)

Kod:
Değerli Misafirimiz İçeriği Görebilmek İçin Üyemiz İseniz Giriş Yap'ın Ya da Üye Ol'un.

Ya da sadece aktif çalışma sayfasını kaydedip ve Excel'den çıkış yapmasın diyorsanız aşağıdaki gibi kullanabilirsiniz.

Kod:
Değerli Misafirimiz İçeriği Görebilmek İçin Üyemiz İseniz Giriş Yap'ın Ya da Üye Ol'un.

himmgarip

Excel Dostu
Kullanıcı Bilgileri
Aldığı beğeni
744
Excel Versiyonu
Office 2016 TR
UserForm_QueryClose olayına ekleyin. Kaydeder ve Excelden çıkış yapar. (Bütün Excel çalışma sayfalarını kapatır)

Kod:

Ya da sadece aktif çalışma sayfasını kaydedip ve Excel'den çıkış yapmasın diyorsanız aşağıdaki gibi kullanabilirsiniz.

Kod:

Çözüm

Hsn55

Bronz Üye
Kullanıcı Bilgileri
Aldığı beğeni
87
Excel Versiyonu
Office 2010 TR
Konuyu Başlatan
Teşekkür ederim himmgarip .Konu ile alakalı değil ama birşey daha öğrenmek istiyorum. MultiPage Sayfalar arası geçiş te aşağıdaki kodu nasıl çalıştırım.Örneğin MultiPage1 sayfasından MultiPage2 sayfasına geçişte "Call Formül" makrosunu nasıl çalıştırabilirim.

himmgarip

Excel Dostu
Kullanıcı Bilgileri
Aldığı beğeni
744
Excel Versiyonu
Office 2016 TR
Tam bilmiyorum ama MultiPage2 de MultiPage1 den bir kod çağırmak için "call multipage1.listele" gibi olabilir.

Durum
Konu Çözümlendiği İçin Kapatılmıştır.

Konuyu okuyanlar