• Foruma hoş geldin 👋 Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Soru Userform kaydet sorunu

gultekinkaymaz

Yeni Üye
Kullanıcı Bilgileri
Aldığı beğeni
16
Excel Versiyonu
Office 2016 TR
Konuyu Başlatan
Merhaba,
Ekte yer alan dosyamda data sayfasında ID yazan kısım otomatik olarak 1 değerine dönüşüyor ve 2. satırın 1. ve 2. sütunu 0 değeri alıyor. Böyle olunca ilk kaydım 2. satır yerine 3. satırdan başlıyor. satırı silip kaydedince düzeliyor fakat kayıt yaptığım satırı silince aynı hata otomatik olarak yine geliyor. Bunu nasıl düzeltebilirim

Ekli dosyalar

• KATKI PAYI ÇOKLU makrolu hali.xlsm
    179.7 KB · Gösterim: 7
C#:
Değerli Misafirimiz İçeriği Görebilmek İçin Üyemiz İseniz Giriş Yap'ın Ya da Üye Ol'un.

Ekli görselinizde görülen bu satırları silin

C#:
Değerli Misafirimiz İçeriği Görebilmek İçin Üyemiz İseniz Giriş Yap'ın Ya da Üye Ol'un.

Ekli görselinizde görülen bu satırları silin
Dediğiniz gibi yaptım paylaşmış olduğum hata ekranı artık gelmiyor fakat eski sorun hala devam ediyor yine silme işleminde sonra ID otomatik olarak 1 oluyor ve ikinci satırın ilk iki sütunu 0 değeri alıyor

Dediğiniz gibi yaptım paylaşmış olduğum hata ekranı artık gelmiyor fakat eski sorun hala devam ediyor yine silme işleminde sonra ID otomatik olarak 1 oluyor ve ikinci satırın ilk iki sütunu 0 değeri alıyor
sayın gultekinkaymaz,
Lütfen kodlar ile birlikte paylaştığım dosya üzerinde deneme yapınız.
Zira kullandığım kodlarda "şöyle olursa git oraya "0" yaz" diye bir kurgu yapmadım. Dolayısıyla siz kodları kopyalamış olsanız dahi, başka bir yordam çalışıyordur.

Konuyu okuyanlar

Geri