• Foruma hoş geldin 👋 Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Çözüldü toplu koşullu biçimlendirme

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.
Durum
Konu Çözümlendiği İçin Kapatılmıştır.

incsoft

Yeni Üye
Kullanıcı Bilgileri
Aldığı beğeni
15
Excel Versiyonu
Office 2019 TR
Konuyu Başlatan
Mesela arkadaşlar soruma göre N1 değeri U1 değerinden büyükse N hücrelerini sarı renge boyatmak istiyorum yapıyor ancak benim şu şekilde tam 1 adet değilde 200 adet hücrem var N1 kısmı N200'e kadar devam ediyor. Aşağı çektiğimde ya da kopyala özel yapıştır formülleri deyince de olmuyor. Bunun başka nasıl bir yöntemi vardır?

Ekli dosyalar

• koşullu.xlsm
    9.6 KB · Gösterim: 3
Çözüm
Mesela arkadaşlar soruma göre N1 değeri U1 değerinden büyükse N hücrelerini sarı renge boyatmak istiyorum yapıyor ancak benim şu şekilde tam 1 adet değilde 200 adet hücrem var N1 kısmı N200'e kadar devam ediyor. Aşağı çektiğimde ya da kopyala özel yapıştır formülleri deyince de olmuyor. Bunun başka nasıl bir yöntemi vardır?
kuralları yönet deyip, kuralınızın önündeki tüm $ işaretlerini kaldırın. daha sonra uygulamak istediğiniz alana biçimlendirdiğiniz yeri kopyalayıp özel yapıştır ile yanlızca biçimlendirmeyi yapıştırın.
kuralları yönet deyip, kuralınızın önündeki tüm $ işaretlerini kaldırın. daha sonra uygulamak istediğiniz alana biçimlendirdiğiniz yeri kopyalayıp özel yapıştır ile yanlızca biçimlendirmeyi yapıştırın.

Ekli dosyalar

• koşullu.xlsm
    9.1 KB · Gösterim: 3
Çözüm

Çok teşekkür ederim.

1695124157017.png
resimdeki gibi yapın

Durum
Konu Çözümlendiği İçin Kapatılmıştır.

Konuyu okuyanlar

Geri