• Foruma hoş geldin 👋 Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Çözüldü textbox yazdığım ismi çalışma sayfa ismi yapmak istiyorum

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.
Durum
Konu Çözümlendiği İçin Kapatılmıştır.

tufan18

Bronz Üye
Kullanıcı Bilgileri
Aldığı beğeni
5
Excel Versiyonu
Office 2021 TR
Konuyu Başlatan
excel çalışmamda bulunan ÖRNEK ayı sayfasını mokro yardımı ile kopyalayarak aynı zamanda texbox ta sayfa isminide yazabilecegim bir koda ihtiyacım var arkadaşlar
sayfayı kopyaladıktan sonra verilerimi alt alta girmek istiyorum ayrıca comboboxta çağırmış olduğum sayfadaki verileri listboxa çekmek orda seçtiğim satırı düzeltmek silmek iistiyorum çalışma sayfam ektedir şimdiden değerli yardımlarınız için teşekkür ederim

Ekli dosyalar

• çalışma sayfası.xlsm
    162.1 KB · Gösterim: 6
Çözüm
Sayfa korumasını kaldırttım ve dosyayı ekledim.
Şablon artık şifresiz.

yeniSayfa.Range("N1").Value = sayfaAdi bunu gibi R1 hücresinede isterseniz veri ekletebilirsiniz kod ile ne yazdıracaksanız.
değerli hocam emeklerinize sağlık ben yeni öğrenmeye çaılışan bir öğrenciyim severek ilgiyle yapmaya çalışıyorum size aynı yöntem ile uyarladığım dosyayı yolluyorum burda yapmak istediklerim hemen hemen aynı bakarmısınız rica etsem

değerli hocam emeklerinize sağlık ben yeni öğrenmeye çaılışan bir öğrenciyim severek ilgiyle yapmaya çalışıyorum size aynı yöntem ile uyarladığım dosyayı yolluyorum burda yapmak istediklerim hemen hemen aynı bakarmısınız rica etsem
Rica ederiz.Üstad konu uzayıp durur ayrıca form kurallarınada aykırı bir konuda birden fazla konu sormak.En iyisi yeni konu açın orda bakarız kim denk gelirse.
Kolay gelsin.

Durum
Konu Çözümlendiği İçin Kapatılmıştır.

Konuyu okuyanlar

Geri