• Foruma hoş geldin 👋 Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Çözüldü Takvim Çalışması

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.
Durum
Konu Çözümlendiği İçin Kapatılmıştır.

Erdogan34

Yeni Üye
Kullanıcı Bilgileri
Aldığı beğeni
20
Excel Versiyonu
Office 2013 TR
Konuyu Başlatan
Merhabalar,

Ekte görüldüğü şekilde bir takvim çalışması üzerinde çalışmaktayım. Burada iki konuda desteğe ihtiyacım bulunmaktadır.

1- Excel ilk açıldığında o güne ait yılın ve ayın listesinin açılması.
2- Yeni plan eklediğimde ilgili saatin karşısında bulunan alana ekleme yapılabilmesi.

Desteğinizi rica ediyorum.
Saygılarımla.

Şimdi dosya zamanı :D ekle örnek dosyanı inceleyelim.

Kaydet butonu içine baş tarafa olması gereken kodu ekledim eski kodlarınızı buna göre düzenleyiniz. Baştan başlayarak yazdırılmaz saate göre çalışmalı. örneği kendinize uyarlayın. Açılış işlemini de yaptım

Ekli dosyalar

• Takvim Çalışması.xlsm
    44.1 KB · Gösterim: 1
Kaydet butonu içine baş tarafa olması gereken kodu ekledim eski kodlarınızı buna göre düzenleyiniz. Baştan başlayarak yazdırılmaz saate göre çalışmalı. örneği kendinize uyarlayın. Açılış işlemini de yaptım
Adnan Hocam,

Yardımlarınız için çok teşekkür ederim. Ancak yeni görev eklediğimde aşağıdaki Msgbox çıkıyor yine ilk satıra ekliyor.

1704906361280.png

ilk satıra eski kodlarınız getiriyor onları silin doğru yere yazıldığını görürsünüz. En latta satır bul ve sütun bul var formun kodunda . oradaki msgbox yazan satırı silin

ilk satıra eski kodlarınız getiriyor onları silin doğru yere yazıldığını görürsünüz. En latta satır bul ve sütun bul var formun kodunda . oradaki msgbox yazan satırı silin
Hocam çok zahmet verdim dediğiniz gibi kodu devre dışı bırakınca ilgili satıra ekleme yaptı. Ancak o kısmı bi türlü uyarlayamadım. Müsait olduğunuz bir vakitte bakabilme imkanınız var mıdır? Çünkü uyarlayamayınca hiçbir fonksiyonum sağlıklı çalışmamaya başladı.

Merhaba İsteğinize cevap verecek bir çalışmayı deneyin. Özel bir çalışmadır.

Ekli dosyalar

• Ajanda.xlsm
    145.1 KB · Gösterim: 10
Çözüm
örneğiniz ekte

Ekli dosyalar

• Takvim Çalışması.xlsm
    44.7 KB · Gösterim: 9
Durum
Konu Çözümlendiği İçin Kapatılmıştır.

Konuyu okuyanlar

Geri