• Bir süredir maillerde yaşanan sorunlar giderilmiştir. Şifremi unuttum yaparak şifrelerinizi mailinizden alabilirsiniz.

• Foruma hoş geldin 👋 Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Çözüldü Stok Takip Programı

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Konu Çözümlendiği İçin Kapatılmıştır.

pesimizm

Yeni Üye
Kullanıcı Bilgileri
Aktiflik
Aldığı beğeni
1
Excel V
Office 2019 TR
Konuyu Başlatan
IMG-20240726-WA0027.jpg
Resimdeki verilere uygun bir depo stok takip programına ihtiyacım var.

Tanıtım fiş no sorgulandığında, o fişe ait verileri getirecek.
İplik kodu sorgulandığında "" "" """ ''" koda ait verileri getirecek
Renk Kodu sorgulandığında """""" """""" "" ""

Bunlar, sipariş no, barkod no, parti no, karşım, sevkiyat, araç plaka.

Giriş ve çıkışları ile birlikte ve toplam kaç adet dara vb içerikleri ile birlikte olması gerekiyor. Nasıl yapabilirim

Merhaba öncelikle forum sitemize hoş geldiniz.
Sıfırdan hiç bir hocamızın vakti olmaz dosya ve program yapmaya elinizde olan programınız veya dosyanız var ise takildiginiz yerlerde kısım kısım sorarsanız elimizden gelen yardımı bilgilerimiz dahilinde yardımcı olmaya çalışırız.

İyi forumları

Sıfırdan hiç bir hocamızın vakti olmaz dosya ve program yapmaya elinizde olan programınız veya dosyanız var ise takildiginiz yerlerde kısım kısım sorarsanız elimizden gelen yardımı bilgilerimiz dahilinde yardımcı olmaya çalışırız.

İyi forumları
Hocam elinizde basit bir adet varsa, onu geliştirmek isterim. Şimdilik nasıl başlayacağım konusunda çok tedirgin ve heyecanlıyım.

Ekli dosyalar

• STakip.xlsm
    488.5 KB · Gösterim: 15
Çözüm

İyi forumları
Hocam örnek çalışmada sınır mı var? 8k 10k aralığına kod girdiğim vakit çalışmıyor.

Formüllerdeki aralıkları düzenlerseniz çalışır. Dosyada aralıklar 2-2500 arasında sanırım
Hocam formüller çok karmaşık geliyor bana. Tüm satırları alacak şekilde değiştirilebilir misin lütfen. Ayrıca sizinle iletişim nereden kurabilirim.

Hocam formüller çok karmaşık geliyor bana. Tüm satırları alacak şekilde değiştirilebilir misin lütfen. Ayrıca sizinle iletişim nereden kurabilirim.
200.000 satıra kadar düzenlendi

Ekli dosyalar

• STakip.xlsm
    457.4 KB · Gösterim: 16
200.000 satıra kadar düzenlendi
Hocam herhangi bir yerinde kilit felan var mı? Eğer modifikasyon yaparsam, saatlerim boşa gitmesin diye diyorum. Ayrıca buradaki isimleri toplu bir sekilde nasıl değiştirebiliriz. Örnek: OEM NO yazan kısmı değiştirmek istesem, her yere aynı sekilde girmem gerekiyor bunu toplu nasıl yapabilirim? Çok teşekkür ederim.🙏🏻

Maalesef öyle dediğiniz şekilde toplu değişim yapılamıyor. Tek Tek düzenlenmek gerekiyor.

Maalesef öyle dediğiniz şekilde toplu değişim yapılamıyor. Tek Tek düzenlenmek gerekiyor.
Evet o kısmı hallettim. Takıldığım bir yer var hocam. Giriş ve çıkış çalışmıyor. Form üzerinden'de çalışmıyor manuel olarak'ta. Bu hatayı nasıl düzeltebilirim?

Form filtreleme kısmına, tarih eklemek istiyorum. Çoklu değerler girildiğinde, o değerlere ait filtreyi yapabilmesini nasıl sağlarım. Ayrıca şuan için hocamızın verdiği dosyada, giriş çıkış kısımları çalışmıyor. Yardımcı olabilecek arkadaşlara şimdiden çok teşekkür ederim.

Durum
Konu Çözümlendiği İçin Kapatılmıştır.
Geri