• Foruma hoş geldin 👋 Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Çözüldü Soru İçin Formül Desteği

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.
Durum
Konu Çözümlendiği İçin Kapatılmıştır.

kpssteknik

Yeni Üye
Kullanıcı Bilgileri
Aldığı beğeni
21
Excel Versiyonu
Office 2010 TR
Konuyu Başlatan
Merhaba Arkadaşlar daha öncede sorduğum ilk soruyu vba kod ile yardımcı olundu bu konuda teşekkür ederim herkese ama bana malasef formül konusunda desteğinize ihtiyaç vardır.

Detaylar Ektedir.

Ekli dosyalar

• Örnek03.xlsx
    34.5 KB · Gösterim: 6
Merhaba Burhan Bey , dosyanızı mevcut dosyama yapışturunca dosya da malasef gözükmedi sizin dosyanızda çalışıyor1617489798592.png

@kpssteknik
Sayın @burhan C. 'nin paylaştığı kodlar;
Dizi formülüdür. Ctrl + Shift + Enter ile formülü tamamlayınız.
*Formülün başında ve sonunda { } süslü parantezleri oluşur.

Dosyanızda istediğiniz şekilde Makrosuz formül düzenlemesi ile yaptım, isim kısmı çubukla değiştirildikçe sayfa güncelleyecek kendisini ...

Ekli dosyalar

• Örnek03.xlsx
    38.9 KB · Gösterim: 8
Dosyanızda istediğiniz şekilde Makrosuz formül düzenlemesi ile yaptım, isim kısmı çubukla değiştirildikçe sayfa güncelleyecek kendisini ...

İlginizden dolayı teşekkür ederim yapmış olduğunuz düşeyara formülü ile her satıra bir sütünü eklemişsiniz. Dikkat ederseniz bu ekteki dosya bir sayfaya uyumludur o yüzden bir sayfaya uyumlu olması gerekir. Genede teşekkür ederim Burhan Bey'in yapmış olduğu çok işime yaradı

Durum
Konu Çözümlendiği İçin Kapatılmıştır.

Konuyu okuyanlar

Geri