• Foruma hoş geldin 👋 Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Çözüldü sorgu yapınca gerekli güncellemeleri yapmıyor.

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.
Durum
Konu Çözümlendiği İçin Kapatılmıştır.

ofbayoglu

Yeni Üye
Kullanıcı Bilgileri
Aldığı beğeni
4
Excel Versiyonu
Office 2013 TR
Konuyu Başlatan
Arkadaşlar selamlar Access tablomda sorgu yaptığımda güncelleştirme sorunuyla karşılatım. listede veri yoksa bile sen günncellemedeki veriler kalıyor. yeni veriler eklenmiyor. yada liste değişmiyor. bakabilirmisiniz. nerde hata var diye.

Ekli dosyalar

• deneme.zip
    118.6 KB · Gösterim: 3
Çözüm
sorunu anlayamadım mesela stok_update için önce sahte bir sorgu oluşturup tüm değerleri 0 yaptım sonra stok_update sorgusunu çalıştırdım sorunsuz güncelledi
datahammaliyet tablosuna yeni kayıt ekledim, sorunsuz güncelledi, kur alanındaki veriyi değiştirdim sorunsuz güncelledi
kurduğunuz ilişkilerin yapısı nedeniyle (1e-1) ilişki nedeniyle datahammaliyet tablosunda veri yoksa stok hareket tablosu güncellenemez ilişkiyi stokta hepsi gibi değiştirmeyi deneyebilirsiniz
1635938247281.png
sorunu anlayamadım mesela stok_update için önce sahte bir sorgu oluşturup tüm değerleri 0 yaptım sonra stok_update sorgusunu çalıştırdım sorunsuz güncelledi
datahammaliyet tablosuna yeni kayıt ekledim, sorunsuz güncelledi, kur alanındaki veriyi değiştirdim sorunsuz güncelledi
kurduğunuz ilişkilerin yapısı nedeniyle (1e-1) ilişki nedeniyle datahammaliyet tablosunda veri yoksa stok hareket tablosu güncellenemez ilişkiyi stokta hepsi gibi değiştirmeyi deneyebilirsiniz
1635938247281.png

Çözüm
Durum
Konu Çözümlendiği İçin Kapatılmıştır.

Konuyu okuyanlar

Geri