Çözüldü Siteden Link yapıştırma ile veri çekme

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.
Durum
Konu Çözümlendiği İçin Kapatılmıştır.

Kokorecci

Yeni Üye
Kullanıcı Bilgileri
Aldığı beğeni
44
Excel Versiyonu
Office 2016 TR
Konuyu Başlatan
merhaba ustalarım örnek dosyada bir siteden linki yapışyıtırdığımızda o link deki veriyi data sayfasını yapıştırması olabilirmi

Ekli dosyalar

• DATA.xlsx
    387.9 KB · Gösterim: 5

mozuer

Destek Ekibi
Kullanıcı Bilgileri
Aldığı beğeni
312
Excel Versiyonu
Office 2019 TR
Eklemeler yaptım...Umarım istediğiniz gibidir...

Ekli dosyalar

• DATA.zip
    373.8 KB · Gösterim: 24
Son düzenleme:
Çözüm

Refaz

Destek Ekibi
Kullanıcı Bilgileri
Aldığı beğeni
3,893
Excel Versiyonu
Office 2021 TR
yutuba sordum gogul amcayada sordum ben kokorec yapmasını bılıyom benımkafa onlara basmazkı hocam
Bu internet sitelerden veri çekme benimde kafam basmıyor abey.Ama selenium kolay biraz.Ama chrome güncellenince selenium dtiver de güncellenmeli mecbur.Bu sıkıntısı var sadece.Ama dediğim gibi bir sürü örnek video var youtubede.
Ben udemmy de satın almıştım kurs.Adamlar yotubedekini anlatıp para kazanıyorlar :)

Refaz

Destek Ekibi
Kullanıcı Bilgileri
Aldığı beğeni
3,893
Excel Versiyonu
Office 2021 TR
Yabancı bir video.
Selfnium bilmekte yetmiyor html vs... felan fian abey.En iyisi bu internet işlerine girmemek :)

Kokorecci

Yeni Üye
Kullanıcı Bilgileri
Aldığı beğeni
44
Excel Versiyonu
Office 2016 TR
Konuyu Başlatan
o yüzden hıc anlamamkı yabancı dil bilmiyorsun kod yazmasını bilmiyorsun afedersin bi .... bilgiğim yok bu konuda siteden yardım da bulunurlarmı dedım kendımce bendede iddaa hastalıgı var o yüzden
gerekli yerin linkini alacam orada ne kadar veri varsa o sayfada

Refaz

Destek Ekibi
Kullanıcı Bilgileri
Aldığı beğeni
3,893
Excel Versiyonu
Office 2021 TR
bendede iddaa hastalıgı var
Bu günaha bizde ortak olurmuyuz abey :)
Bende diyorum iddia ile kokoreçin ne alakası var :)
Normalde başka forumlarada üyeydim orda kumar olaylarına cevap verilmiyordu forum kuralıymış öyle biliyorum ama yinede cevaplayan oluyordu.Belki burda öyle kural olmayıp çözenler olur.Önceden sizin konuları inceliyordum açıkçası karışık geldiği için sonraki kınulara bakmıyordum vede dediğiniz iddia dan dolayı vs...Burda selenium geçince yazmış bulumdum :)
Abey dediğim gibi sadece selenium bilmekte yetmiyor html felanda lazım.Kısaca ne çok zor nede çok kolay bu internet işleri.

Kokorecci

Yeni Üye
Kullanıcı Bilgileri
Aldığı beğeni
44
Excel Versiyonu
Office 2016 TR
Konuyu Başlatan
Bu günaha bizde ortak olurmuyuz abey :)
Bende diyorum iddia ile kokoreçin ne alakası var :)
Normalde başka forumlarada üyeydim orda kumar olaylarına cevap verilmiyordu forum kuralıymış öyle biliyorum ama yinede cevaplayan oluyordu.Belki burda öyle kural olmayıp çözenler olur.Önceden sizin konuları inceliyordum açıkçası karışık geldiği için sonraki kınulara bakmıyordum vede dediğiniz iddia dan dolayı vs...Burda selenium geçince yazmış bulumdum :)
Abey dediğim gibi sadece selenium bilmekte yetmiyor html felanda lazım.Kısaca ne çok zor nede çok kolay bu internet işleri.
çok teşekürler ustam sağol genede

Durum
Konu Çözümlendiği İçin Kapatılmıştır.

Konuyu okuyanlar