• Bir süredir maillerde yaşanan sorunlar giderilmiştir. Şifremi unuttum yaparak şifrelerinizi mailinizden alabilirsiniz.

• Foruma hoş geldin 👋 Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Çözüldü renklendirme yapamıyorum

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Konu Çözümlendiği İçin Kapatılmıştır.

cenqiz

Yeni Üye
Kullanıcı Bilgileri
Aktiflik
Aldığı beğeni
2
Excel V
Office 2010 TR
Konuyu Başlatan
kolay gelsin arkadaşlar gece 12 saat çalışan bir personelin hücresini koyulaştırmak istiyorum olmuyor örnek ekte mevcut yardımcı olursanız sevinirim

Ekli dosyalar

• 2024 YILI YENİ SON BOŞ PUANTAJ CETVELİ.xlsx
    29.1 KB · Gösterim: 6
sizden ricam ekli dosyada puanaja 12 saat yazan yerlere 1-15 arasında beyaz 15-31 arasında okunucak şekilde koyu şekilde yaparmısınız
Deneyiniz
Herhangi bir hücreye çift tıkladığınızda zemini siyah yazıları beyaz yapar aynı hücreye tekrar tıklarsanız normal haline döner

Kod:
Değerli Misafirimiz İçeriği Görebilmek İçin Üyemiz İseniz Giriş Yap'ın Ya da Üye Ol'un.

Ekli dosyalar

• DÜZENLENDİ-2024 YILI YENİ SON BOŞ PUANTAJ CETVELİ.xlsm
    35.1 KB · Gösterim: 4
  • SYHBYZ.gif
    SYHBYZ.gif
    284.2 KB · Gösterim: 1
Çözüm
elinize sağlık çok güzel olmuş tek bir sıkıntı var hafta sonu ve resmi tatiller koyu olmuyor oda renklendirmeden sanırım o olsaydı güzel olurdu olmuyorsa böyle devam ederim emeğinize sağlık

Durum
Konu Çözümlendiği İçin Kapatılmıştır.
Geri