• Foruma hoş geldin 👋 Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Çözüldü Renklendirilmiş Sütunları toplama

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.
Kullanıcı Bilgileri
Aldığı beğeni
1
Excel Versiyonu
Office 2007 TR
Konuyu Başlatan
herkese selamlar bu dosyada verileri günlük kendim giriyorum. yemek verdiğim bir firma var benden istediği ve gerçekleşen yemek sayıları var benim istediğim verileri girdiğimde firmanın benden istediği ile gerçekleşen arasında sayı yükseklik farkı olur ise excelde otomatik bir toplam olması.

Ekli dosyalar

• ÇAĞ BENNA YEMEK SAYILARI.xlsx
    17.2 KB · Gösterim: 8

muratgunay48

Yeni Üye
Kullanıcı Bilgileri
Aldığı beğeni
109
Excel Versiyonu
Office 2016 TR
herkese selamlar bu dosyada verileri günlük kendim giriyorum. yemek verdiğim bir firma var benden istediği ve gerçekleşen yemek sayıları var benim istediğim verileri girdiğimde firmanın benden istediği ile gerçekleşen arasında sayı yükseklik farkı olur ise excelde otomatik bir toplam olması.
Merhaba, Sayın @irfancelalettinmeral Öncelikle Forumumuza hoş geldiniz. Renkli hücrelere göre tüm tabloyu mu alacak, yoksa her sütunun altına o sütunun toplamını mı alacak.

muratgunay48

Yeni Üye
Kullanıcı Bilgileri
Aldığı beğeni
109
Excel Versiyonu
Office 2016 TR

Ekli dosyalar

• ÇAĞ BENNA YEMEK SAYILARI.xlsm
    24.2 KB · Gösterim: 13
Çözüm
Kullanıcı Bilgileri
Aldığı beğeni
1
Excel Versiyonu
Office 2007 TR
Konuyu Başlatan
hemen hemen olmuş teşekkür ederim yarın müsait olursanız tam olarak istediğim konuyu açmaya çalışayım .

muratgunay48

Yeni Üye
Kullanıcı Bilgileri
Aldığı beğeni
109
Excel Versiyonu
Office 2016 TR
hemen hemen olmuş teşekkür ederim yarın müsait olursanız tam olarak istediğim konuyu açmaya çalışayım .
Sorununuzun çözülmesine sevindim. Başka konularda sorununuz olursa, konu açarsanız çözüm bulacağınıza emin olabilirsiniz. İyi günler dilerim..

Konuyu okuyanlar