• Foruma hoş geldin 👋 Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Çözüldü otomatik satır açma

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Konu Çözümlendiği İçin Kapatılmıştır.

aguilar

Yeni Üye
Kullanıcı Bilgileri
Aldığı beğeni
4
Excel Versiyonu
Office 2016 TR
Konuyu Başlatan
Merhabalar, Excelin kişi dilekçe nosunu saymasını eğer ardışık olarak gitmezse sarı renkte boyadığım gibi iki dilekçe numarası arasına satır açıp orayı numaralandırmasını istiyorum. Bunu o sütunda bulunan bütün dilekçe numarası için yapmasını istiyorum ve başka çalışma kitaplarında da o kodun çalışmasını istiyorum.
iyi çalışmalar.

Ekli dosyalar

• Kayıt Güncelleme listesi.xlsx
    145.5 KB · Gösterim: 6
Sayın aguilar örnek dosyanız ektedir.
İyi çalışmalar diliyorum.

Not: örnek dosya yüklerken KVK mevzuatına dikkat etmenizi tavsiye ediyorum.

Ekli dosyalar

• Kayıt Güncelleme listesi.xlsm
    158.6 KB · Gösterim: 7
teşekkürler elinize sağlık hocam, bu makro kodunu dilekçe numaralarının sütun yerleri aynı olan başka excel dosyasına yapıştırsam da çalışır mı? ya da başka excel dosyasında nasıl çalıştırabilirim?

başka excel dosyasında kodu yapıştırdım dilekçe numaraları yine F sütunundaydı ancak çalışmadı hata verdi hocam

teşekkürler elinize sağlık hocam, bu makro kodunu dilekçe numaralarının sütun yerleri aynı olan başka excel dosyasına yapıştırsam da çalışır mı? ya da başka excel dosyasında nasıl çalıştırabilirim?
Sayın aguilar

Apache config:
Değerli Misafirimiz İçeriği Görebilmek İçin Üyemiz İseniz Giriş Yap'ın Ya da Üye Ol'un.

belirttiğim kodlardaki değişiklikleri yaparsanız her yerde çalışır.

Çözüm
Durum
Konu Çözümlendiği İçin Kapatılmıştır.
Geri