• Foruma hoş geldin 👋 Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Soru Metin Hücresinde Yazılanları Büyük Harfe Dönüştürmek

kurumsal46

Yeni Üye
Kullanıcı Bilgileri
Aldığı beğeni
1
Excel Versiyonu
Office 2016 TR
Konuyu Başlatan
Benimde aynı sorun var ama kabul etmiyor kodla flan yapma ihtimalim varmı birde burdaki bazı yazıları sayı bazı sayıları olarak gördüğü için aramayla ve düşey araylada kullanamıyorum bu konuda nasıl bir yol izlemem lazım

Örnek tablo ve tablo üzerinde yapmak istedikleriniz veya yapamadıklarınızı örneklendirerek soru sorarsanız. Daha hızlı cevap alabilirsiniz diye düşünüyorum.

Örnek tablo ve tablo üzerinde yapmak istedikleriniz veya yapamadıklarınızı örneklendirerek soru sorarsanız. Daha hızlı cevap alabilirsiniz diye düşünüyorum.
Genel bir formül veya kod varsa bütün excel sayfalarını ve btün içeriği büyük harf yapmak istiyorum orjinal dosya 12000 satır a-ac sütün sayısı bu şekilde yardmcı olursanız çok sevinirim

1. Sayfadaki tüm aralığı değiştirmek istiyorsanız ilk kodu kullanın
2. Belli aralığı manuel değiştirmek istiyorsanız ikinci kodu aralığınıza uyarlayarak kullanın

Kod:
Değerli Misafirimiz İçeriği Görebilmek İçin Üyemiz İseniz Giriş Yap'ın Ya da Üye Ol'un.

Konuyu okuyanlar

Geri