Çözüldü Makro ile sağdan formülünü yazdırmak

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.
Durum
Konu Çözümlendiği İçin Kapatılmıştır.

nunu446

Yeni Üye
Kullanıcı Bilgileri
Aldığı beğeni
21
Excel Versiyonu
Office 2019 EN
Konuyu Başlatan
Merhaba, makro ile veri yazdırmak istiyorum. I5 satırına BA-001 kodu yazılmış ve bu kodun karşısındaki K sütununda =RIGHT(B5;3) yazdırılması lazım, ama bu BA-001 kodu farklı satırlarda var ve hepsinin karşısında sağdan formülü yazılmalı, sağdan formülü de BA-001 kodu hangi satırdaysa o satırın B sütunundakı karşılığını yazmalı. Önceden teşekkür ederim.

Çözüm
Merhaba, makro ile veri yazdırmak istiyorum. I5 satırına BA-001 kodu yazılmış ve bu kodun karşısındaki K sütununda =RIGHT(B5;3) yazdırılması lazım, ama bu BA-001 kodu farklı satırlarda var ve hepsinin karşısında sağdan formülü yazılmalı, sağdan formülü de BA-001 kodu hangi satırdaysa o satırın B sütunundakı karşılığını yazmalı. Önceden teşekkür ederim.
Deneyiniz.

SNNAY

Excel Dostu
Kullanıcı Bilgileri
Aldığı beğeni
120
Excel Versiyonu
Office 2021 TR
Deneyiniz.

Ekli dosyalar

• SAĞDANMAKRO.xlsm
    16.5 KB · Gösterim: 4
Çözüm

Patron

Site Dostu
Kullanıcı Bilgileri
Aldığı beğeni
2,790
Excel Versiyonu
Office 2021 TR
Alternatif.
B ve I sütunlarında değişiklik olduğunda çalışır.
Kod:
Değerli Misafirimiz İçeriği Görebilmek İçin Üyemiz İseniz Giriş Yap'ın Ya da Üye Ol'un.

Durum
Konu Çözümlendiği İçin Kapatılmıştır.

Konuyu okuyanlar