Çözüldü Listeleme Problemi

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.
Durum
Konu Çözümlendiği İçin Kapatılmıştır.

dedee06

Yeni Üye
Kullanıcı Bilgileri
Aldığı beğeni
1
Excel Versiyonu
Office 2019 TR
Konuyu Başlatan
Merhaba, Cari Adını seçip stok bilgilerini giriyorum sonra ekle dediğimde aşağı kısma eklemesini istiyorum ama eklemiyor hata veriyor nasıl düzeltebilirim?

Ekli dosyalar

• Ekran görüntüsü 2024-01-11 042738.jpg
    Ekran görüntüsü 2024-01-11 042738.jpg
    158.6 KB · Gösterim: 23
  • deneme.xlsm
    89.4 KB · Gösterim: 21
Çözüm
ListView1.ColumnCount = 9 yazdım ama bu listboxta çalışıyor listviewde nasıl yazmam lazım?
Kodların içerisinde bu satırı gördüğüm için sorunun cevabını forumdaki konular içerisinde bulabilirsiniz diye düşünmüştüm.

Private Sub btnEkle_Click, AlisFaturasiStokListele ve UserForm_Initialize kodlarını değiştirin.
Kod:
Değerli Misafirimiz İçeriği Görebilmek İçin Üyemiz İseniz Giriş Yap'ın Ya da Üye Ol'un.

aeGNoR

Destek Ekibi
Kullanıcı Bilgileri
Aldığı beğeni
870
Excel Versiyonu
Office 2021 TR
ListView1.ColumnCount = 9 yazdım ama bu listboxta çalışıyor listviewde nasıl yazmam lazım?
Listview içinde rowsource özelliği olmadığı için bu şekilde çalıştırmanız mümkün değil. Ya listbox kullanacaksınız ya da listview'e SATIR eklemek için SATIR SATIR döngü ile döneceksiniz.

Alparslan

Destek Ekibi
Kullanıcı Bilgileri
Aldığı beğeni
374
Excel Versiyonu
Office 2021 TR
Kodların içerisinde bu satırı gördüğüm için sorunun cevabını forumdaki konular içerisinde bulabilirsiniz diye düşünmüştüm.

Private Sub btnEkle_Click, AlisFaturasiStokListele ve UserForm_Initialize kodlarını değiştirin.
Kod:
Değerli Misafirimiz İçeriği Görebilmek İçin Üyemiz İseniz Giriş Yap'ın Ya da Üye Ol'un.
Kod:
Kod:

Çözüm

dedee06

Yeni Üye
Kullanıcı Bilgileri
Aldığı beğeni
1
Excel Versiyonu
Office 2019 TR
Konuyu Başlatan

Kod:
Kod:
Kod:

Alparslan Bey, cidden çok teşekkür ederim yardımınız için sağolun emeğinize sağlık 🙏🙏​

Durum
Konu Çözümlendiği İçin Kapatılmıştır.

Konuyu okuyanlar