• Foruma hoş geldin 👋 Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Çözüldü Klasördeki Kapalı dosyalardan veri alırken dosya adını da getirmek

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.
Durum
Konu Çözümlendiği İçin Kapatılmıştır.

Bafly963

Yeni Üye
Kullanıcı Bilgileri
Aldığı beğeni
5
Excel Versiyonu
Office 2016 TR
Konuyu Başlatan
Merhaba,

Aşağıdaki kod ile klasör içerisindeki tüm uygun dosyalardan A:H sütunları arasındaki veriyi alıp rapor dosyasında B sütunundan başlamak üzere alt alta sıralatabiliyorum. Yapmak istediğim ise bu işlem olurken A sütununa da ilgili dosyaların isimleri gelsin. Örneğin Ahmet isimli dosyanın içerisindeki veri 20 satırsa rapor dosyasında bu 20 satırın verisi B:I sütunlarına yazılırken A sütunu da 20 satır boyunca ilgili dosyanın adıyla yani Ahmet olarak dolsun. Bu konuda yardımcı olabilecek var mıdır?

C#:
Değerli Misafirimiz İçeriği Görebilmek İçin Üyemiz İseniz Giriş Yap'ın Ya da Üye Ol'un.

Kod:
Değerli Misafirimiz İçeriği Görebilmek İçin Üyemiz İseniz Giriş Yap'ın Ya da Üye Ol'un.
satırını aşağıdaki gibi düzenleyip dener misiniz?
Kod:

Çözüm
Halil Bey merhaba,

Destek için çok teşekkür ederim. Dosya adı uzantısıyla geldiği için kodu aşağıdaki şekilde uyguladım. İhtiyacı olan arkadaşlara örnek olması adına paylaşıyorum.

Kod:

Sorum çözüme ulaştı kapatabiliriz.

Rica ederim
İyi çalışmalar)

Durum
Konu Çözümlendiği İçin Kapatılmıştır.

Konuyu okuyanlar

Geri