• Foruma hoş geldin 👋 Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Çözüldü Kayıttan Sonra Hücrelerdeki Yeşil Üçgen Sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Konu Çözümlendiği İçin Kapatılmıştır.

Local

Bronz Üye
Kullanıcı Bilgileri
Aldığı beğeni
24
Excel Versiyonu
Office 2016 TR
Konuyu Başlatan
Merhaba ekteki dosyamda Userform 5 sayfasında if controls yöntemiyle çoklu veya tekli kayıt yaptıktan sonra rakamsal olan yerlerde hücre içerisinde yeşil üçgen çıkıyor belli yöntemleri denedim ,metni sütunlara dönüştür, kopyala yapıştır ancak her kayıttan sonra yine aynı sorunla karşılaşıyorum .Userform1 sayfasında ise sheets yöntemiyle kayıt yapıyorum ama o yöntemle sorun olmuyor .Dosyam ektedir..

Ekli dosyalar

• Cift tikla.xlsm
    336.9 KB · Gösterim: 6
Çözüm
Merhaba ekteki dosyamda Userform 5 sayfasında if controls yöntemiyle çoklu veya tekli kayıt yaptıktan sonra rakamsal olan yerlerde hücre içerisinde yeşil üçgen çıkıyor belli yöntemleri denedim ,metni sütunlara dönüştür, kopyala yapıştır ancak her kayıttan sonra yine aynı sorunla karşılaşıyorum .Userform1 sayfasında ise sheets yöntemiyle kayıt yapıyorum ama o yöntemle sorun olmuyor .Dosyam ektedir..
Bu şekilde dener misin. syf.Cells(ss, 3).Value = Controls("TextBox" & i + 7) * 1
*1 yerine +0 da yazabilirsin
Bu şekilde dener misin. syf.Cells(ss, 3).Value = Controls("TextBox" & i + 7) * 1
*1 yerine +0 da yazabilirsin

Çözüm
Deneyip kontrol sağlayacağım teşekkürler..

Durum
Konu Çözümlendiği İçin Kapatılmıştır.
Geri