• Foruma hoş geldin 👋 Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Soru İzin Hakedişi Kodundaki hatayı düzeltme

mukoli

Yeni Üye
Kullanıcı Bilgileri
Aldığı beğeni
18
Excel Versiyonu
Office 2010 TR
Konuyu Başlatan
Merhaba koda ekleme yaptım fakat doğum tarihine göre 50 den yüksekse yaşı 20 yazıyor bütün yıllara yazıyor toplam hakediş de normal olarak hatalı oluyor düzeltemem yardımcı olurmusunuz

örneksorun.PNG
Kod:
Değerli Misafirimiz İçeriği Görebilmek İçin Üyemiz İseniz Giriş Yap'ın Ya da Üye Ol'un.

Ekli dosyalar

• örnek11111 (1).xlsm
    129.5 KB · Gösterim: 7
hocalarım banada yardım edermisiniz kafayı yicem kaç gündür.
şu sorunu aşamadım.
personelin yaşı 01.01.1972 2022 yılında 50 oluyor geçmiş yılında normal kıdem hesabı yapması lazım mesela 1 yıl geçmişse 14 5 yıl geçişse 20 gibi benim yaptıgım bütün yıllara 20 yazması hatalı

Ekran görüntüsü 2022-08-28 103742.jpg

Ekli dosyalar

• örnek11111 (1) (1).xlsm
    129.9 KB · Gösterim: 20
Kod:
Değerli Misafirimiz İçeriği Görebilmek İçin Üyemiz İseniz Giriş Yap'ın Ya da Üye Ol'un.

Bu ifadedeki 2 satırı pasif yapınca birşeyler oldu. Anlamadım ama problem buradaki mantıkta olabilir mi bilemiyorum.

Sayın mukoli xmenx

Ekli dosyada talep ettiğiniz şekilde kod mevcut. çok önceleri Ustalarımdan talep ettiğim ve iyi sonuç aldığım kod,
Ayrıca çıkış tarihi ile ilgili bir kısımda var ve kişinin son durumunu belirleyen hatasız bir yazılım ustamın eline emeğine sağlık.

Siz sadece dosyanızdaki sayfa formatına uyarlamanız lazım.

Kolay gelsin

Ekli dosyalar

• PERSONEL YILLIK İZİN.xlsm
    92.2 KB · Gösterim: 1

Konuyu okuyanlar

Geri