• Foruma hoş geldin 👋 Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Çözüldü İlgili alanlara veri aktarım

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.
Durum
Konu Çözümlendiği İçin Kapatılmıştır.

Utekiner

Yeni Üye
Kullanıcı Bilgileri
Aldığı beğeni
14
Excel Versiyonu
Office 2016 TR
Konuyu Başlatan
Merhaba,

Ekteki örnek excel çalışmasını tamamlamam adına destek olabilir misiniz.

Sayfa2 A-D- Sütunları arasında veriler bulunmaktadır. Sayfa1 deki belirtilen alanlara aktarım yapmasını ve Sayfa1 deki çalışmanın yazıcıya gönderilmesi ve Sayfa2 nin E sütununa çıktı alındı. yazısının eklenmesini talep ediyorum.

Farklı bir yolu varsa destek olabilir misiniz.

Ekli dosyalar

• Çalışma.xlsm
    15.1 KB · Gösterim: 6
Örneğinizi tam olmasının istediğiniz şekilde el ile doldurun . Söylemek istediğiniz anlaşılmıyor

Merhaba,
Yapılmış halini ekledim.
Sayfa2 den 3 adet satır bilgisi ilgili "...." yerlere aktardı. Bu haliyle yazıcıya gönderecek çıktı almasını istiyorum. Tekrar butona bastığımda ilgili yerlere Sayfa2 den bilgilerin aktarılmasını, yazıcıdan çıktı alınarak Açıklama sütunun altına "Çıktı Alındı" yazmasını istiyorum.

Ekli dosyalar

• Çalışma.xlsm
    15.2 KB · Gösterim: 6
Aslında yapmak istediğim " müşteriye hazırlanmış bir metni çıktı alarak adreslerine göndermeyi planlıyorum. Bu işlemi yaptığımda aynı müşterilere tekrar gönderilmemesi için açıklama kısmına "çıktı Alındı" gibi kontrol oluşturmak istiyorum. Açıklayabilmişimdir.

Kod:
Değerli Misafirimiz İçeriği Görebilmek İçin Üyemiz İseniz Giriş Yap'ın Ya da Üye Ol'un.
Bir dener misiniz

örneğiniz ekte

Ekli dosyalar

• Çalışma (1).xlsm
    23.4 KB · Gösterim: 9
Çözüm
Durum
Konu Çözümlendiği İçin Kapatılmıştır.

Konuyu okuyanlar

Geri