• Foruma hoş geldin 👋 Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Çözüldü İki takımın aralarındaki maçları başka sayfaya aktarmak-2

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.
Durum
Konu Çözümlendiği İçin Kapatılmıştır.

mert25

Yeni Üye
Kullanıcı Bilgileri
Aldığı beğeni
27
Excel Versiyonu
Office 2016 TR
Konuyu Başlatan
Merhabalar,

Daha önce aşağıdaki linkte aynı sorunla ilgili konu açmıştım. O zaman sorun çözülmüştü ya da ben acele ile sorun çözüldü demiştim. Fakat ufak bir sorun var, aylardır denemediğim yöntem kalmadı, bir türlü çözüm bulamadım. Bu nedenle mecburen bu konuyu açıyorum.

İki takımın aralarındaki maçları başka sayfaya aktarmak

Ekteki dosyada Basketbol sayfasında takım seçtiğimde seçilen takımlar Ana Sayfaya getiriliyor. Burada Maçları Getir dediğimde birinci takımın o tarihten önce evindeki maçları, ikinci takımın o tarihten önce deplasmandaki maçları ve birinci takımın ikinci takımla evinde oynadığı maçlar geliyor.

Ana Sayfada b30:b35 arasına da ikinci takımın birinci takımla kendi evinde oynadıkları maçların gelmesini istiyorum. Eski konuda @muygun nickli arkadaş aşağıdaki kodu vermişti ve istediğim olmuştu.

Kod:
Değerli Misafirimiz İçeriği Görebilmek İçin Üyemiz İseniz Giriş Yap'ın Ya da Üye Ol'un.

Fakat bazı maçlarda kod sonuç vermiyor, sebebini bir türlü bulamadım. Örneğin sarı renkli takımların maçlarında kod çalışmıyor, fakat diğerlerinde çalışıyor. Yardımcı olursanız çok memnun olurum.

Ekli dosyalar

• Basket Analiz--deneme.xlsm
    2.7 MB · Gösterim: 4

Patron

Site Dostu
Kullanıcı Bilgileri
Aldığı beğeni
2,811
Excel Versiyonu
Office 2021 TR
Deneyiniz.
Kod:
Değerli Misafirimiz İçeriği Görebilmek İçin Üyemiz İseniz Giriş Yap'ın Ya da Üye Ol'un.

Çözüm

mert25

Yeni Üye
Kullanıcı Bilgileri
Aldığı beğeni
27
Excel Versiyonu
Office 2016 TR
Konuyu Başlatan
Eyvallah hocam, sorun çözüldü, çok çok teşekkür ederim, elinize sağlık.

Durum
Konu Çözümlendiği İçin Kapatılmıştır.

Konuyu okuyanlar