• Foruma hoş geldin 👋 Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Çözüldü hizmet hesaplama

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.
Durum
Konu Çözümlendiği İçin Kapatılmıştır.

BEYAZMASA

Yeni Üye
Kullanıcı Bilgileri
Aldığı beğeni
10
Excel Versiyonu
Office 2010 TR
Konuyu Başlatan
Merhabalar, personel hizmet hesabı için ekte gönderdiğim örnek çalışmada yıl ay gün toplama yaparken örneğin; 35 gün toplamının 30 gününü ay'a devreden, 15 ay toplamının 12 ayını yıla devreden bir formül yazabilirmiyiz. işin içinden çıkamadım. yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler

Ekli dosyalar

• excel hizmet hesaplama.xlsx
    10 KB · Gösterim: 6
Merhabalar hoşgeldiniz. Dosyanız ektedir. İnceleyiniz.

C5 için;
Kod:
Değerli Misafirimiz İçeriği Görebilmek İçin Üyemiz İseniz Giriş Yap'ın Ya da Üye Ol'un.

B5 için;
Kod:
Değerli Misafirimiz İçeriği Görebilmek İçin Üyemiz İseniz Giriş Yap'ın Ya da Üye Ol'un.

A5 için;
Kod:

Ekli dosyalar

• excel hizmet hesaplama.xlsx
    17.3 KB · Gösterim: 12
Çözüm
Merhabalar hoşgeldiniz. Dosyanız ektedir. İnceleyiniz.

C5 için;
Kod:

B5 için;
Kod:

A5 için;
Kod:
çook teşekkür ederim süpersiniz hakkınızı helal edin o kadar çok işime yarayacak ki

Merhabalar, personel hizmet hesabı için ekte gönderdiğim örnek çalışmada yıl ay gün toplama yaparken örneğin; 35 gün toplamının 30 gününü ay'a devreden, 15 ay toplamının 12 ayını yıla devreden bir formül yazabilirmiyiz. işin içinden çıkamadım. yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler
sorunum çözüldü çooook teşekkür ederim. harikasınız. emeğinize sağlık, hakkınızı helal edin lütfen

Ben teşekkür ederim. İyi çalışmalar dilerim.

Durum
Konu Çözümlendiği İçin Kapatılmıştır.

Konuyu okuyanlar

Geri