• Foruma hoş geldin 👋 Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Hayırlı olsun,

Excel VBA konusunda desteğe ihtiyacı olanlara memnuniyetle yardımcı olmaya çalışacağım.
Ayrıca aynı kodlama dili olduğu için Visual Basic 6.0 da çalışıyorum.
Desenize @aeGNoR hocam size daha çok yazacağız :)

Hoş geldiniz hocam.

Adım berk bilgisayar teknikeriyim kod hazırlama ve bir şeyler ortaya çıkarmayı seviyorum buraya sosyal medya üzerinden bir sayfadan talep üzerine geldim iyi ki gelmişim kısa zamanda bir çok öğrendiğim şeyler oldu bu tür web sayfalarının çok değerli olduğunu biliyorum inşallah hak ettiği noktaya gelecektir.

Herkese Bol Excel VBA lar dilerim. :D

Merhaba @Discreum Berk Bey,

Hoş geldiniz, Umarım hep beraber iyi yerlere geliriz. Bende açılıştan beridir. Buralardayım, Bir şeyler öğrenmeye çalışıyorum.
Umarım faydalı bir ExcelÇözüm platformu olarak devam edecektir.

merhabalar, hos geldiniz

Hoşgeldiniz hocam. Bilgileriniz çözüm olur inşaallah. Hayırlı olsun.

Merhaba,
Öncelikle bu tip forum siteleri açıp, o güzel değerli vakitlerini harcayan site kurucusuna/kurucularına teşekkürler.
Ben Enes Recep BAĞ, 2008 yılında excel ile 2010 yılında VBA ile tanıştım. Gerçekten çok güzel bir uğraş.
Hayırlı olsun.

ALLAH Hayırlı Uğurlu etsin. Şimdiden site görüntüsü bile işinize ne kadar ciddiyetle baktığınızı gösteriyor. İnşallah tüm excel kullanıcılarına en güzel şekilde yardımcı olursunuz.
Özellikle benim gibi acemilere.
Hep berber bu siteyi hak edeceği yere getirelim.
Selam ve dua ile.

Forum hayırlı olsun.

Merhaba @Mahir64 Hocam hoş geldiniz.
Sizi aramızda görmek çok güzel iyi ki geldiniz.
Teşekkürler

Konuyu okuyanlar

Geri