Çözüldü Harici bir sütuna veri girerek,bir tablodan başka bir tabloya verileri yansıtmak

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.
Durum
Konu Çözümlendiği İçin Kapatılmıştır.

Kadir Yapıcı

Bronz Üye
Kullanıcı Bilgileri
Aldığı beğeni
6
Excel Versiyonu
Office 2013 EN
Konuyu Başlatan
Merhaba,
yüzlerce isim ve verileri olan bir tablom var, belirli bir sütuna mevcut tablodaki isimlerden misal 10 tanesini yazdığımda, aynı formattaki diğer bir tabloya, yazılan o 10 tane ismin ve verilerinin otomatik olarak yansımasını istiyorum, Filtrelemek aşırı zamanımı alıyor, Yardım ederseniz çok sevinirim...
ekteki dosyada daha net açıklamaya çalıştım.
Dosyayı ekte sunuyorum, teşekkürler...

Ekli dosyalar

• Harici bir sütuna veri girerek,bir tablodan başka bir tabloya verileri yansıtmak.xlsx
    11.7 KB · Gösterim: 3
Çözüm
Office 2021 kullandığınızı belirtmişsiniz. H3 den K6 ya kadar olan hücreleri tamamen temizleyiniz. Sonrada H3 hücresine aşağıdaki formülü yazarsanız H den K ya olan olan tüm sütunlar otomatik dolar.

Kod:
Değerli Misafirimiz İçeriği Görebilmek İçin Üyemiz İseniz Giriş Yap'ın Ya da Üye Ol'un.

Yada Şöyle Deneyiniz.

Kod:
Değerli Misafirimiz İçeriği Görebilmek İçin Üyemiz İseniz Giriş Yap'ın Ya da Üye Ol'un.

VetExc

Destek Ekibi
Kullanıcı Bilgileri
Aldığı beğeni
1,428
Excel Versiyonu
Office 2016 TR
Office 2021 kullandığınızı belirtmişsiniz. H3 den K6 ya kadar olan hücreleri tamamen temizleyiniz. Sonrada H3 hücresine aşağıdaki formülü yazarsanız H den K ya olan olan tüm sütunlar otomatik dolar.

Kod:

Yada Şöyle Deneyiniz.

Kod:

Çözüm

Kadir Yapıcı

Bronz Üye
Kullanıcı Bilgileri
Aldığı beğeni
6
Excel Versiyonu
Office 2013 EN
Konuyu Başlatan

Kod:

Yada Şöyle Deneyiniz.

Kod:
COK TEŞEKKURLER ELİNİZE EMEĞİNİZE SAGLIK :)

Durum
Konu Çözümlendiği İçin Kapatılmıştır.

Konuyu okuyanlar