• Foruma hoş geldin 👋 Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Çözüldü Gruplandırılmış Makro Kodu

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.
Durum
Konu Çözümlendiği İçin Kapatılmıştır.

xmenx

Yeni Üye
Kullanıcı Bilgileri
Aldığı beğeni
45
Excel Versiyonu
Office 2016 TR
Konuyu Başlatan
Merhabalar ekteki dosyada gruplandırılmuş sayfada çalışan makrom var verileri gruplandırıyor. Ama veriler çok olunca çok yavaş çalışıyor hızlandırma şansımız varmıdır yada nasıl hızlı olur sizlerden yardım bekliyorum teşekkür ederim

Ekli dosyalar

• deneme_liste.xlsm
    268.1 KB · Gösterim: 16
Deneyiniz.

Ekli dosyalar

• deneme_liste.xlsm
    354.4 KB · Gösterim: 6
Çözüm
Selam

Şu şekilde bir değişiklik işinizi görüyor mu kontrol eder misiniz?

1669625265680.png

Kod:
Değerli Misafirimiz İçeriği Görebilmek İçin Üyemiz İseniz Giriş Yap'ın Ya da Üye Ol'un.

Gruplama şekliniz kodunuzu karmaşık bir şekle sokmuş. Şu şekilde yapmaya ne dersiniz. gruplamayı kaldırın hepsi alt alta gelsin ancak yanlarına bir sütun daha ekleyin orada şube yazsın. Şube toplamlarını almak için de başka bir kod yazıp butona ayarlayın başka bir sayfada göstersin ve böylece daha hızlı çalışır.

Balta hocam bildirim gelmemiş şimdi gördüm . Denedim fakat hocam çok yavaş aktardı yaklaşık 1.30 dk sürdü

Balta hocam bildirim gelmemiş şimdi gördüm . Denedim fakat hocam çok yavaş aktardı yaklaşık 1.30 dk sürdü
Sayın xmenx Balta hocamın kodları gruplandırılmış sayfasını seçtiğiniz anda 5 saniyede işlemi tamamlıyor tekrar kontrol eder misiniz.

Valla hocam bende anlamadım dün evdeki laptopda denedim 1.30 dakika da tamamladı . Şimdi ofise geldim burdai laptop da dediğiniz gibi 5 saniyede işlem tamamlandı

Durum
Konu Çözümlendiği İçin Kapatılmıştır.

Konuyu okuyanlar

Geri