• Foruma hoş geldin 👋 Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Çözüldü Excelden worde aktar ve kaydet

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.
Durum
Konu Çözümlendiği İçin Kapatılmıştır.

seng

Yeni Üye
Kullanıcı Bilgileri
Aldığı beğeni
91
Excel Versiyonu
Office 2013 EN
Konuyu Başlatan
Arkadaşlar merhaba aşağıdaki bölümde açtığım konuya ek olarak açılan belgeleri ad soyad ile nasıl kaydedebilirim(kaydedip dosyayı kapatsın cunku 100 tane dosya olarak) aynı dosya uzantısına, şimdiden teşekkür ederim.

Deneyip geri bildirim yapar mısınız...

Ekli dosyalar

• ExceltoWordWithName.zip
    43 KB · Gösterim: 5
Düzelttim, dener misiniz...
Hocam 2016 da versiyondan heralde kaydettı ama dosyayı acamadım, birde hocam düğme 2 nin kodunda bookmarks "Alici" yazıyor bu alıcıyı word dosyasında mı olusturdunuz onu nasıl yaptınız?

Hocam 2016 da versiyondan heralde kaydettı ama dosyayı acamadım, birde hocam düğme 2 nin kodunda bookmarks "Alici" yazıyor bu alıcıyı word dosyasında mı olusturdunuz onu nasıl yaptınız?
Word dosyasında yer imleri oluşturarak metin içerisinde oluşturulan yer imlerine istenilen değerler atılabilir, sizin örneğinizde olduğu gibi Alici adlı yer imi (bookmark) oluşturdum, böylece ana metni değiştirmeden isimleri oraya atarak dosya çoğaltılıyor.

Ekli dosyalar

• Yerİmi.jpg
    Yerİmi.jpg
    65.2 KB · Gösterim: 6
Word dosyasında yer imleri oluşturarak metin içerisinde oluşturulan yer imlerine istenilen değerler atılabilir, sizin örneğinizde olduğu gibi Alici adlı yer imi (bookmark) oluşturdum, böylece ana metni değiştirmeden isimleri oraya atarak dosya çoğaltılıyor.
Hocam peki yer imlerini nerden görüntüleyebilirim mevcutları?

Hocam peki yer imlerini nerden görüntüleyebilirim mevcutları?
Ekle-Yer İşareti
Açılan menüden yer imi adını seçip git derseniz imleç yer iminin olduğu yere gider
Ekleme ise daha önceki mesajda jpg olarak göderdiğim gibi, imleci yer imi ekleyeceğiniz yere tıklıyorsunuz (taşıyorsunuz) ve yer imi ekle diyerek isimlendiriyorsunuz

Ekle-Yer İşareti
Açılan menüden yer imi adını seçip git derseniz imleç yer iminin olduğu yere gider
Ekleme ise daha önceki mesajda jpg olarak göderdiğim gibi, imleci yer imi ekleyeceğiniz yere tıklıyorsunuz (taşıyorsunuz) ve yer imi ekle diyerek isimlendiriyorsunuz
Çok çok teşekkür ediyorum hocam emeğinize sağlık.

Durum
Konu Çözümlendiği İçin Kapatılmıştır.

Konuyu okuyanlar

Geri