Çözüldü Excel dosya kullanım süre sınırı

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.
Durum
Konu Çözümlendiği İçin Kapatılmıştır.

EMRAH AKYÜZ

Yeni Üye
Kullanıcı Bilgileri
Aldığı beğeni
16
Excel Versiyonu
Office 2010 TR
Konuyu Başlatan
Merhaba,
Excel dosyami diğelimki demo olarak birine gönderdim. Gönderdiğim dosyanın kopyalanması ni engelleyecek ve belirlediğim sure içinde kullanım dışı olmasını istiyorum. Bunun bir yolu varmıdır. EĞER var ise yardımlarınızı istirham ediyorum.

Saygılar..

Çözüm
Ek olarak tarih kontrolü de koyabilirsiniz. O tarih geldiğinde program açılmayacaktır.

Kod:
Değerli Misafirimiz İçeriği Görebilmek İçin Üyemiz İseniz Giriş Yap'ın Ya da Üye Ol'un.

Userform kullanmıyorsanız çalışma kitabının açılış olayına ekleyiniz. Bu tarih gelince uyarı mesajı gelecek ve Exceli kapatacaktır.

Kod:
Değerli Misafirimiz İçeriği Görebilmek İçin Üyemiz İseniz Giriş Yap'ın Ya da Üye Ol'un.

1644189931329.png

himmgarip

Excel Dostu
Kullanıcı Bilgileri
Aldığı beğeni
749
Excel Versiyonu
Office 2016 TR
Merhaba,
Excel dosyami diğelimki demo olarak birine gönderdim. Gönderdiğim dosyanın kopyalanması ni engelleyecek ve belirlediğim sure içinde kullanım dışı olmasını istiyorum. Bunun bir yolu varmıdır. EĞER var ise yardımlarınızı istirham ediyorum.

Saygılar..

Userform kullanıyorsanız aşağıdaki kodu programı açma kapama adet sınırı koyabilirsiniz. Userformu şifreleyerek kapatabilirsiniz.

Kod:

himmgarip

Excel Dostu
Kullanıcı Bilgileri
Aldığı beğeni
749
Excel Versiyonu
Office 2016 TR
Ek olarak tarih kontrolü de koyabilirsiniz. O tarih geldiğinde program açılmayacaktır.

Kod:

Userform kullanmıyorsanız çalışma kitabının açılış olayına ekleyiniz. Bu tarih gelince uyarı mesajı gelecek ve Exceli kapatacaktır.

Kod:

1644189931329.png

Son düzenleme:
Çözüm

EMRAH AKYÜZ

Yeni Üye
Kullanıcı Bilgileri
Aldığı beğeni
16
Excel Versiyonu
Office 2010 TR
Konuyu Başlatan
Evet ister form kullanıyorum. Süre Tarihi koymak istiyorum.bu şekilde gönderirmisin lütfen.

halily

Destek Ekibi
Kullanıcı Bilgileri
Aldığı beğeni
1,869
Excel Versiyonu
Office 2019 TR
Yalnız bildiğim kadarıyla excelde koruma koymanın pek bir anlamı yok internette yapılacak yarım saatlik bir araştırma koruma yöntemlerini saf dışı bırakmaya yeterli

EMRAH AKYÜZ

Yeni Üye
Kullanıcı Bilgileri
Aldığı beğeni
16
Excel Versiyonu
Office 2010 TR
Konuyu Başlatan
Yalnız bildiğim kadarıyla excelde koruma koymanın pek bir anlamı yok internette yapılacak yarım saatlik bir araştırma koruma yöntemlerini saf dışı bırakmaya yeterli
Teşekkür ederim bilgi verdiğiniz için. Ama yinede tarih sınırı olsun istiyorum. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

himmgarip

Excel Dostu
Kullanıcı Bilgileri
Aldığı beğeni
749
Excel Versiyonu
Office 2016 TR

EMRAH AKYÜZ

Yeni Üye
Kullanıcı Bilgileri
Aldığı beğeni
16
Excel Versiyonu
Office 2010 TR
Konuyu Başlatan

Kod:

Kod:

Ekli dosyayı görüntüle 5461
teşekkür ederim üstad eline sağlık

Durum
Konu Çözümlendiği İçin Kapatılmıştır.

Konuyu okuyanlar