Çözüldü e-ticaret sitesinden veri çekme

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.
Durum
Konu Çözümlendiği İçin Kapatılmıştır.

takvalat

Yeni Üye
Kullanıcı Bilgileri
Aldığı beğeni
0
Excel Versiyonu
Office 2007 TR
Konuyu Başlatan
Merhaba, vba internette bulunan eğitim videolarından öğrenmeye çalışıyorum. Komutları yazmayı bilmiyorum ancak mantığını anlamaya çalışıyorum. Konuyla ilgi doğru dürüst bilgim yok ama videolarda öğrendiklerimi farklı siteler üzerinde uyguluyorum.

Fiyat ve başlığa ulaşmaya çalışıyorum nasıl bir kod ile ulaşabilirim bana yardımcı olabilir misiniz ?

Ekran Alıntısı.JPG

Link

C#:
Değerli Misafirimiz İçeriği Görebilmek İçin Üyemiz İseniz Giriş Yap'ın Ya da Üye Ol'un.

aeGNoR

Destek Ekibi
Kullanıcı Bilgileri
Aldığı beğeni
869
Excel Versiyonu
Office 2021 TR
GetElementsByClassName("price") kısmı çalışmıyor. Sebebi nedir bilmiyorum. Üzerinde denemeler yapıyorum. Bir sonuca ulaşırsam paylaşacağım.

aeGNoR

Destek Ekibi
Kullanıcı Bilgileri
Aldığı beğeni
869
Excel Versiyonu
Office 2021 TR
Çok uğraştım olmadı. Selenium denedim o direkt versiyon hatası veriyor bende. Selenium siz de çalışıyorsa onunla dener misiniz? O çok daha kullanışlı ayrıca.

aeGNoR

Destek Ekibi
Kullanıcı Bilgileri
Aldığı beğeni
869
Excel Versiyonu
Office 2021 TR
İlginize çok teşekkür ederim Sonuçlandırsanız çok sevinirim
Bende herhangi bir şekilde etiketleri değişkene almıyor. Selenium indireyim kurayım dedim onda da sürüm ile ilgili arıza çıkardı.
Şunu farkettim ki internetten herhangi bir şekilde veri çekebileceğim bir kod yazabilecek durumda değilmişim. Farklı yöntemler var mı onları araştırayım bari, bulabilirsem hem ben bir şey öğrenmiş olurum hem de sizin işinize yaramış olur.

takvalat

Yeni Üye
Kullanıcı Bilgileri
Aldığı beğeni
0
Excel Versiyonu
Office 2007 TR
Konuyu Başlatan
Bende herhangi bir şekilde etiketleri değişkene almıyor. Selenium indireyim kurayım dedim onda da sürüm ile ilgili arıza çıkardı.
Şunu farkettim ki internetten herhangi bir şekilde veri çekebileceğim bir kod yazabilecek durumda değilmişim. Farklı yöntemler var mı onları araştırayım bari, bulabilirsem hem ben bir şey öğrenmiş olurum hem de sizin işinize yaramış olur.
İlginize çok teşekkür ederim

aeGNoR

Destek Ekibi
Kullanıcı Bilgileri
Aldığı beğeni
869
Excel Versiyonu
Office 2021 TR

Caylak

Destek Ekibi
Kullanıcı Bilgileri
Aldığı beğeni