• Foruma hoş geldin 👋 Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Çözüldü Combobox listesinde bulunan veri görünmüyor

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.
Durum
Konu Çözümlendiği İçin Kapatılmıştır.

okan32

Yeni Üye
Kullanıcı Bilgileri
Aldığı beğeni
8
Excel Versiyonu
Office 2019 TR
Konuyu Başlatan
Merhabalar, Userform üzerinde 2 adet label 1 adet combobox var label1 e kişinin telefon nosu label2 ye ise gönderilecek mesaj metni var. Comboboxtan ismi değiştirdiğimde labellerdeki veriler değişiyor yalnız comboboxtaki kişi adı değiştiği halde görümüyor. Uğraştım ama çözemedim. Yardımlarınızı bekliyorum.

Ekli dosyalar

• örnek.xlsm
    229.4 KB · Gösterim: 2
Çözüm
Merhabalar, Userform üzerinde 2 adet label 1 adet combobox var label1 e kişinin telefon nosu label2 ye ise gönderilecek mesaj metni var. Comboboxtan ismi değiştirdiğimde labellerdeki veriler değişiyor yalnız comboboxtaki kişi adı değiştiği halde görümüyor. Uğraştım ama çözemedim. Yardımlarınızı bekliyorum.
Böyle çözüldü arkadaşlar
Private Sub ComboBox1_Change()
Sheets("Whatsapp Gönder").Range("C2") = ComboBox1
Label1.Caption = [Sayfa1!AB2]
Label2.Caption = [Sayfa1!AC2]
End Sub
Böyle çözüldü arkadaşlar
Private Sub ComboBox1_Change()
Sheets("Whatsapp Gönder").Range("C2") = ComboBox1
Label1.Caption = [Sayfa1!AB2]
Label2.Caption = [Sayfa1!AC2]
End Sub

Çözüm
Durum
Konu Çözümlendiği İçin Kapatılmıştır.

Konuyu okuyanlar

Geri