• Foruma hoş geldin 👋 Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Çözüldü Çeviri kodları Arapça dil yüklü bilgisayarda çalışmıyor

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.
Durum
Konu Çözümlendiği İçin Kapatılmıştır.

bibib

Yeni Üye
Kullanıcı Bilgileri
Aldığı beğeni
2
Excel Versiyonu
Office 2019 TR
Konuyu Başlatan
Kolay gelsin arkadaşlar
buradaki çevriyi Arapça dil yüklü bilgisayarda ki Excelde çalıştırdığım zaman hata veriyor çevirmiyor. Türkçe dil yüklü bilgisayarda ki Excelde sorunsuz çeviri yapıyor. Neyi kontrol etmem lazım neden çeviri yapmaz yardımcı olursanız sevinirim

saygılarımla

Merhabalar. Pek anlamamakla birlikte arapça için gerekli fontları indirdiniz mi acaba.

Merhaba
hocam çeviri excel dosyasını Arapça windows ve ofis kurulu bilgisayarda açtığım zaman arapça yazılan kelimeleri Türkçe ye çeviri yapmıyor hata veriyor (değer) hatası

Sanırım kullandığınız versiyonda o formül desteklenmiyor gibi.

Merhaba
hocam çeviri excel dosyasını Arapça windows ve ofis kurulu bilgisayarda açtığım zaman arapça yazılan kelimeleri Türkçe ye çeviri yapmıyor hata veriyor (AD) hatası

Ekli dosyalar

• لقطة شاشة 2024-01-16 135022.png
    لقطة شاشة 2024-01-16 135022.png
    4.9 KB · Gösterim: 2
Arkadaşlar arapça bilmediğim için Arapça kurulu olan bilgisayarda kullanılması için (girilenleri bana otomatik diğer sayfada çevirmesi için) Türkçe bilgisayarda hazırlıyorum. Yaptığım denemede anladığım kadarı ile excell dosyasını arapça kurulu bilgisayarda açtığım zaman modül devreye girmiyor diye düşünüyorum modülde çalışan kodu nasıl takip edebilirim ( Arapçe kelimeyi aldığı yer ile çeviri yaptığı yeri modülde nasıl görebilirim)

O bilgisayarda makro izinlerini verdiniz mi hocam.

Çözüm
Durum
Konu Çözümlendiği İçin Kapatılmıştır.

Konuyu okuyanlar

Geri