• Foruma hoş geldin 👋 Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Soru çalışma zamanı hatası '380': geçersiz özellik değeri hatasını bir türlü bulamıyorum...

SonOsmanlı

Yeni Üye
Kullanıcı Bilgileri
Aldığı beğeni
18
Excel Versiyonu
Office 365 TR
Konuyu Başlatan
Dostlar programda sürekli "çalışma zamanı hatası '380':geçersiz özellik değeri" hata mesajı alıyorum..
Bunu ikinci bir sayfa ekledim illeri oradan çekeyim diye ama bu hata gelmeye başladı.
Başlayınca bende iller ile ilgili sayfayı sildim ama sürekli gelmeye başladı. İller sayfası ile ilgisi yokmuş.
Demek ki ama hata mesajı gitmedi.Düzeltirseniz çok sevinirim...
Kalbi selamlarımla...

Ekli dosyalar

• Kullanıcı Formu.xlsb
    51.3 KB · Gösterim: 6
başlıklar görünüyor

Hocam ben yanlış ifade etmişim ListBox'ın ColumnHeadsını True yaptığımızdaki başlığı demek istemiştim...

Anladım. O tip başlığı kullanmak için listbox ı rowsource ye bağlamak gerekiyor. Bu hızı ve esnekliğin kaybolmasını sağlıyor. Eğer çok önemli ise liste kutusunun üzerine label ekleyerek yapabilirsiniz. Yada önceki sistemden devam edersiniz. Kolay gelsin

Anladım. O tip başlığı kullanmak için listbox ı rowsource ye bağlamak gerekiyor. Bu hızı ve esnekliğin kaybolmasını sağlıyor. Eğer çok önemli ise liste kutusunun üzerine label ekleyerek yapabilirsiniz. Yada önceki sistemden devam edersiniz. Kolay gelsin
Peki o zaman LitView'i tavsiye eder misiniz Hocam..?

Ekli dosyalar

• Ekran Alıntısı.JPG
    Ekran Alıntısı.JPG
    113.5 KB · Gösterim: 1
Listview çok daha güzel ancak sorularınız olduğunda müdahale edecek sayı azalıyor

Bu listviewden neden korkuluyor anlamıyorum.internette tonlarca zaten kodlar var başlıklar eklenecek ve döngü ile listviewe veriler alınacak hepsi bu :)
Eğer office 32bit ve lisviewe alınacak veri sayısı çok fazla değilse bence daha iyi.

Bu listviewden neden korkuluyor anlamıyorum.internette tonlarca zaten kodlar var başlıklar eklenecek ve döngü ile listviewe veriler alınacak hepsi bu :)
Eğer office 32bit ve lisviewe alınacak veri sayısı çok fazla değilse bence daha iyi.
Hocam kodları bulabileceğimiz site adı verebilir misiniz.?

Abey bir sürü video atabilirim.Ama gerek yok.Sonra arşivimdeki tüm listwiew dosyalarını ekleyeyim.Önceden bir kişi içinde eklemiştim unuttum.

Örneğin sitede bir arattım sixin konu çıktı orda var normalde.

Alttaki linkte 7 ve 8.Mesajda arşiv eklemiştim ado ve normal.

Konuyu okuyanlar

Geri