• Foruma hoş geldin 👋 Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Çözüldü Çalışma sayfası kopyalama yaparak verileri hücrelere yazdırmak istiyorum

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.
Durum
Konu Çözümlendiği İçin Kapatılmıştır.

tufan18

Bronz Üye
Kullanıcı Bilgileri
Aldığı beğeni
5
Excel Versiyonu
Office 2021 TR
Konuyu Başlatan
selamın aleyküm değerli hocalarım exel dosyamda bulunan ÖRNEK çalışma kitabımı userforum VBA yardımı ile adını kendim belirleyerek YENİ KAYIT butonunu kullanarak ve yine userformda bulunan ALIM TARİHİ - LOT FİYATI - LOT SAYISI textbox lara gerekli bilgileri yazarak kopyalamak istiyorum
kullanıcı adı-admin şifre- 0000

Ekli dosyalar

• Hisse Takip.xlsm
    563.9 KB · Gösterim: 2
  • Ekran görüntüsü 2.png
    Ekran görüntüsü 2.png
    238.8 KB · Gösterim: 6
  • Ekran görüntüsü 1.png
    Ekran görüntüsü 1.png
    90.8 KB · Gösterim: 6
Toprağım 8.Mesaja tekrar bir bak

O kodu userformun activate koduna ekleyin.
hocam öğreneceğim çok şey var daha çok yol yürümem gerekiyor teşekkür ederim size bu projede comboboxta seçtiğim sayfadaki
yeniSayfa.Range("B21").Value = Me.TextBox1.Value
yeniSayfa.Range("D21").Value = Me.TextBox2.Value
yeniSayfa.Range("F21").Value = Me.TextBox3.Value
hücredeki verileri listwieve çağırmak orada düzeltme silme ve ilave yapmak istiyorum aşama aşama gitmek istiyorum kolaycılığa kaçmadan kendim araştırarak birşeyler yapmak istiyorum takıldığım yere sizden değerli desteğinizi ve yardımınızı almak istiyorum

hocam öğreneceğim çok şey var daha çok yol yürümem gerekiyor teşekkür ederim size bu projede comboboxta seçtiğim sayfadaki
yeniSayfa.Range("B21").Value = Me.TextBox1.Value
yeniSayfa.Range("D21").Value = Me.TextBox2.Value
yeniSayfa.Range("F21").Value = Me.TextBox3.Value
hücredeki verileri listwieve çağırmak orada düzeltme silme ve ilave yapmak istiyorum aşama aşama gitmek istiyorum kolaycılığa kaçmadan kendim araştırarak birşeyler yapmak istiyorum takıldığım yere sizden değerli desteğinizi ve yardımınızı almak istiyorum
Tamam üstad.Konu açarsanız önce kodları eklerken tag içine alın yani kod ekle var ordan yapın.
Müsait olanlar yardımcı olurlar ben dahil.
Kolay gelsin.

Tamam üstad.Konu açarsanız önce kodları eklerken tag içine alın yani kod ekle var ordan yapın.
Müsait olanlar yardımcı olurlar ben dahil.
Kolay gelsin.
çok teşekkür ederim değerli yardımların için öğreneceğim çok şey var.

Durum
Konu Çözümlendiği İçin Kapatılmıştır.

Konuyu okuyanlar

Geri