• Foruma hoş geldin 👋 Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Çözüldü Çalışma kitabını Koru ve Paylaş Hk.

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.
Durum
Konu Çözümlendiği İçin Kapatılmıştır.

murat_8181

Excel Dostu
Kullanıcı Bilgileri
Aldığı beğeni
218
Excel Versiyonu
Office 2016 TR
Konuyu Başlatan
Değerli arkadaşlar excel sayfasındaki verileri tablo olarak biçimlendirdiğim zaman excelde Gözden Geçir-Çalışma Kitabını Koru ve Paylaş Sekmesi pasif konuma geldiği bu sekmeyi kullanamıyorum. Tabloyu tasarımdan- aralığı dönüştür dediğimde Çalışma Kitabını Koru ve Paylaş sekmesi aktif konuma geliyor. Tablo biçimini bozmadan bu sorunu çözmenin bir yolu varmıdır acaba

Ekli dosyalar

• deneme.xlsx
    9.1 KB · Gösterim: 3
Çözüm
Çalışma kitabınızdaki A-E arasındaki verilerinizi Tablo biçimlendirmesi yaptığınız için o sekme pasif.. Tablo biçimlendirmesini iptal ederek Aralığa Dönüştür haline getirirseniz belirttiğiniz sekme aktif hale gelir.
Dosya mevcut haliyle, bahsettiğiniz sekme aktif görünüyor.
Ben mi yanlış anladım.
1641546364426.png

office 2016 kullanıyorum sayın balta bende Çalışma kitabını koru ve Paylaş sekmesi var o pasif durumda araştırmalarıma göre galiba sayfalarda tablolar varsa çalışmıyormuş. Görseli paylaşıyorum

Ekli dosyalar

• Adsız.png
    Adsız.png
    46.8 KB · Gösterim: 9
Çalışma kitabınızdaki A-E arasındaki verilerinizi Tablo biçimlendirmesi yaptığınız için o sekme pasif.. Tablo biçimlendirmesini iptal ederek Aralığa Dönüştür haline getirirseniz belirttiğiniz sekme aktif hale gelir.

Çözüm
Durum
Konu Çözümlendiği İçin Kapatılmıştır.

Konuyu okuyanlar

Geri