Çözüldü bütün sayfalar aynı form ve total verileri son sayfada bana versin istiyorum yardımcı olurmusunuxz

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.
Durum
Konu Çözümlendiği İçin Kapatılmıştır.

kurumsal46

Yeni Üye
Kullanıcı Bilgileri
Aldığı beğeni
1
Excel Versiyonu
Office 2016 TR
Konuyu Başlatan
bütün sayfalar aynı form ve total verileri son sayfada bana versin istiyorum yardımcı olurmusunuxz

Ekli dosyalar

• AŞI SONUÇ TOTAL.xls
    185 KB · Gösterim: 4
Çözüm
Aşılar serumlar tablosunu kendiniz doldurun bir kısım doldurdum ancak oradaki olayları bozmuş olabilirim. Toplamlar olduğu için orayı düzenleyin kendiniz. Özür dileyerek bir uyarı yapmak isterim. Türkçe karşılığı var iken TOPLAM yerine neden TOTAL kullanıyorsunuz?

askan

Destek Ekibi
Kullanıcı Bilgileri
Aldığı beğeni
2,137
Excel Versiyonu
Office 365 TR
C10 hücresine şu formülü yazın ve kontrol edin. Diğer hücreleride bu örneğe göre doldurabilirsiniz. EĞER işinizi görür ise

Kod:
Değerli Misafirimiz İçeriği Görebilmek İçin Üyemiz İseniz Giriş Yap'ın Ya da Üye Ol'un.

kurumsal46

Yeni Üye
Kullanıcı Bilgileri
Aldığı beğeni
1
Excel Versiyonu
Office 2016 TR
Konuyu Başlatan
C10 hücresine şu formülü yazın ve kontrol edin. Diğer hücreleride bu örneğe göre doldurabilirsiniz. EĞER işinizi görür ise

Kod:
Değerli Misafirimiz İçeriği Görebilmek İçin Üyemiz İseniz Giriş Yap'ın Ya da Üye Ol'un.
sizdan ricam eklermisiniz ekteki excele benim pc biraz sorunlu

askan

Destek Ekibi
Kullanıcı Bilgileri
Aldığı beğeni
2,137
Excel Versiyonu
Office 365 TR
Aşılar serumlar tablosunu kendiniz doldurun bir kısım doldurdum ancak oradaki olayları bozmuş olabilirim. Toplamlar olduğu için orayı düzenleyin kendiniz. Özür dileyerek bir uyarı yapmak isterim. Türkçe karşılığı var iken TOPLAM yerine neden TOTAL kullanıyorsunuz?

Ekli dosyalar

• AŞI SONUÇ TOTAL.xls
    189 KB · Gösterim: 3
Çözüm

kurumsal46

Yeni Üye
Kullanıcı Bilgileri
Aldığı beğeni
1
Excel Versiyonu
Office 2016 TR
Konuyu Başlatan
çok teşekkür ederim sağolun

Durum
Konu Çözümlendiği İçin Kapatılmıştır.

Konuyu okuyanlar