• Foruma hoş geldin 👋 Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Çözüldü boş satırların listbox listelenmesi sorunu

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.
Durum
Konu Çözümlendiği İçin Kapatılmıştır.

Discreum

Yeni Üye
Kullanıcı Bilgileri
Aldığı beğeni
36
Excel Versiyonu
Office 2019 TR
Konuyu Başlatan
başlık kötü olabilir kusra bakmayın aklıma geldiği şekilde yazdım örnek excel dosyasında kayıt yapılan kişi bilgisinin listbox da gözükmesinde problem yok ama listboxda boş yerlere tıkladığımda boş hücreleri seçmesini engelliyemiyorum.

Ekli dosyalar

• kişi kayıt.xlsm
    19.9 KB · Gösterim: 4
Örneğiniz ekte.

Ekli dosyalar

• kişi kayıt.xlsm
    20.1 KB · Gösterim: 10
ilginiz için teşekkür ederim ancak ufak bir sorun var listbox da boş alana elim yanlışlıkla gitti ve tıkladığımda debug hata aldım
ben de tıklıyorum ama öyle bir şey olmuyor nasıl yaptığınızı tam olarak yazarsanız hemen bakabilirim

ben de tıklıyorum ama öyle bir şey olmuyor nasıl yaptığınızı tam olarak yazarsanız hemen bakabilirim
formu açtığınızda isimlere tıklamadan listboxda boş biyere tıklayın direk hata alıcaksınız

Merhaba;
Rich (BB code):
Değerli Misafirimiz İçeriği Görebilmek İçin Üyemiz İseniz Giriş Yap'ın Ya da Üye Ol'un.
kod satırının altına;
Kod:
Değerli Misafirimiz İçeriği Görebilmek İçin Üyemiz İseniz Giriş Yap'ın Ya da Üye Ol'un.

yazarak deneyin.
İyi çalışmalar.

Çözüm
kodunuzu aşağıdaki kod ile değiştiriniz.
C++:

buraya düzeltilmiş son halini atıyorum birilerine lazım olur belki

Ekli dosyalar

• kişi kayıt.xlsm
    24.6 KB · Gösterim: 12
Durum
Konu Çözümlendiği İçin Kapatılmıştır.

Konuyu okuyanlar

Geri