İstek Bildirim gelmemesi hakkında

hakki83

Yeni Üye
Kullanıcı Bilgileri
Aldığı beğeni
216
Excel Versiyonu
Office 2016 TR
Konuyu Başlatan
Merhaba iyi günler.

Bir süredir açtığım konularda, bir hocamız cevap yazdığı zaman maalesef bildirim alamıyorum. Ancak “Konularımı Bul” bölümünden açtığım konuya girerek mesajları görebiliyorum.

Fakat açtığım konuya gelen cevabın altına ikinci bir mesaj yazarsam işte o zaman bildirim gelmeye başlıyor. Burada yine eksiklik var, çünkü iki hocamız mesaj yazsa bile sadece birinin bildirimi görünüyor.

Önceden böyle bir sorun yoktu, sonradan başladı. Bilmiyorum diğer üyelerde aynı sorun var mıdır?
Umarım eski hale gelebilir.

Teşekkürler saygılar.

askan

Destek Ekibi
Kullanıcı Bilgileri
Aldığı beğeni
2,134
Excel Versiyonu
Office 365 TR
Merhaba iyi günler.

Bir süredir açtığım konularda, bir hocamız cevap yazdığı zaman maalesef bildirim alamıyorum. Ancak “Konularımı Bul” bölümünden açtığım konuya girerek mesajları görebiliyorum.

Fakat açtığım konuya gelen cevabın altına ikinci bir mesaj yazarsam işte o zaman bildirim gelmeye başlıyor. Burada yine eksiklik var, çünkü iki hocamız mesaj yazsa bile sadece birinin bildirimi görünüyor.

Önceden böyle bir sorun yoktu, sonradan başladı. Bilmiyorum diğer üyelerde aynı sorun var mıdır?
Umarım eski hale gelebilir.

Teşekkürler saygılar.
Hocam spamı kontrol ediyor musunuz? Ben de yaşadım o hususu spamda görmeye başladım bildirimleri daha sonra kendiliğinden düzeldi.

hakki83

Yeni Üye
Kullanıcı Bilgileri
Aldığı beğeni
216
Excel Versiyonu
Office 2016 TR
Konuyu Başlatan
Hocam spamı kontrol ediyor musunuz? Ben de yaşadım o hususu spamda görmeye başladım bildirimleri daha sonra kendiliğinden düzeldi.
Askan hocam spam bölümü tam nerededir?
Ben mobilden (telefondan) giriyorum hep internete ve sayfamıza.

askan

Destek Ekibi
Kullanıcı Bilgileri
Aldığı beğeni
2,134
Excel Versiyonu
Office 365 TR

tukayf

Yeni Üye
Kullanıcı Bilgileri
Aldığı beğeni
97
Excel Versiyonu
Office 2019 TR
Cümleten kolaylıklar diliyorum. Şu aralar maalesef site içi bildirimleri bende alamıyorum. Adminlerden ricam ilgilenebilirler mi acaba. Kendi açtığım konulara cevap yazılmış bildirim gelmiyor. Hasbelkader görüyorum.

Kuşdili

Excel Dostu
Kullanıcı Bilgileri
Aldığı beğeni
195
Excel Versiyonu
Office 2007 TR
Konuyla ilgili başka bir sıkıntıyı da ben bildirmek istiyorum.
Foruma iletilen bir sorunun cevabını ben de merak ediyorum ve yeni cevaplara bakmak istiyorum.
Forum sayfasında en sağ sütunda yazan dakikalar beni yanıltıyor. Sanki yeni cevap yazılmış gibi, mesela (9 dakika önce) yazıyor.
Tıklayıp içine bakıyorum, en son dün yazılmış olan ve okuduğum mesajı görüyorum.

ZaLim

hepSi bir yaLan . . .
Destek Ekibi
Kullanıcı Bilgileri
Aldığı beğeni
242
Excel Versiyonu
Office 2013 TR
Cümleten kolaylıklar diliyorum. Şu aralar maalesef site içi bildirimleri bende alamıyorum. Adminlerden ricam ilgilenebilirler mi acaba. Kendi açtığım konulara cevap yazılmış bildirim gelmiyor. Hasbelkader görüyorum.
Sayın tukayf
Konu ile ilgili sayın Admin in çalışmaları devam ediyor. Sonuçlanınca ayrıca bilgilendirme yapacağım.
Teşekkürler

ZaLim

hepSi bir yaLan . . .
Destek Ekibi
Kullanıcı Bilgileri
Aldığı beğeni
242
Excel Versiyonu
Office 2013 TR
Konuyla ilgili başka bir sıkıntıyı da ben bildirmek istiyorum.
Foruma iletilen bir sorunun cevabını ben de merak ediyorum ve yeni cevaplara bakmak istiyorum.
Forum sayfasında en sağ sütunda yazan dakikalar beni yanıltıyor. Sanki yeni cevap yazılmış gibi, mesela (9 dakika önce) yazıyor.
Tıklayıp içine bakıyorum, en son dün yazılmış olan ve okuduğum mesajı görüyorum.
Sayın Kuşdili Bahsettiğiniz konu ile ilgili çözümlenmeyen ve uzun süre cevap almamış konular otomatik olarak yukarıya taşınıyor. Sanırım bahsettiğiniz durum bundan kaynaklı
Teşekkürler.

hakki83

Yeni Üye
Kullanıcı Bilgileri
Aldığı beğeni
216
Excel Versiyonu
Office 2016 TR
Konuyu Başlatan
Bildirim sorunu hiç düzelmedi, umarım düzelir.

Bir de mesaj düzenleme süresini en az 10-15 dakikaya çıkartabilsek çok iyi olacak.
Bazen hatalı harf/kelime yazıyoruz, ama sonradan fark ediyoruz. 3 dakika çok kısa bir süre.

Bir sorun da şu:
Telefondan mesaj yazarken, bir SATIR alta geçme düğmesine
ilk basışımızda SATIR başı büyük harf oluyor.
ikinci basışımızda ise küçük harf oluyor.

Peki bunun yol açtığı sorun nedir?

Şöyle; diyelim ki mesaj yazdık, fakat üst satırlarda bir hatalı kelime gördük, o kelimeyi düzelttik.

İşte o düzeltmeyi yaptıktan sonra, aşağıda kaldığımız yerden yazmaya devam etmek istediğimizde; az önce yukarıda yaptığımız düzeltmelerin hepsi hemen siliniyor

Diğer web sayfalarında da bu sorun vardı. Fakat sanıyorum farkına vardılar ve düzelttiler.
Şöyle yaptılar.
İstediğiniz kadar SATIR atlayın, hep büyük harfle başlıyor. Küçük harfle başlamıyor artık.

Bu durumda yukarıda bahsettiğim yazılanların silinme sorunu, hiç olmuyor.

ZaLim

hepSi bir yaLan . . .
Destek Ekibi
Kullanıcı Bilgileri
Aldığı beğeni
242
Excel Versiyonu
Office 2013 TR
Sayın tukayf kontrollerini sağlayabilirmisin bildirimleri alabiliyormusun?

ZaLim

hepSi bir yaLan . . .
Destek Ekibi
Kullanıcı Bilgileri
Aldığı beğeni
242
Excel Versiyonu
Office 2013 TR
İyi forumlar dilerim

hakki83

Yeni Üye
Kullanıcı Bilgileri
Aldığı beğeni
216
Excel Versiyonu
Office 2016 TR
Konuyu Başlatan
Zalim hocam merhaba,
az önce açtığım konuya, Sn Tukayf hocamdan cevap gelmesine rağmen maalesef bildirim gelmedi.

ZaLim

hepSi bir yaLan . . .
Destek Ekibi
Kullanıcı Bilgileri
Aldığı beğeni
242
Excel Versiyonu
Office 2013 TR
Zalim hocam merhaba,
az önce açtığım konuya, Sn Tukayf hocamdan cevap gelmesine rağmen maalesef bildirim gelmedi.
Selam siz şimdi buraya yazdınız site içi bildirim gelmedi tabi maile bakmadım

hakki83

Yeni Üye
Kullanıcı Bilgileri
Aldığı beğeni
216
Excel Versiyonu
Office 2016 TR
Konuyu Başlatan
Selam siz şimdi buraya yazdınız site içi bildirim gelmedi tabi maile bakmadım
Maile bakmıyorum, ama site içi bildirim gelmiyor uzun süredir.
Konularım bölümünden görebiliyorum gelen cevapları.

tukayf

Yeni Üye
Kullanıcı Bilgileri
Aldığı beğeni
97
Excel Versiyonu
Office 2019 TR
Sn. ZaLim ve sn. Admin konuya cevap yazıldı bildiriminde sorun var gelmiyor. Ama beğen bildimleri sorunsuz geliyor. Dikkatinize.

ZaLim

hepSi bir yaLan . . .
Destek Ekibi
Kullanıcı Bilgileri
Aldığı beğeni
242
Excel Versiyonu
Office 2013 TR

tukayf

Yeni Üye
Kullanıcı Bilgileri
Aldığı beğeni
97
Excel Versiyonu
Office 2019 TR
ZaLim resmi inceleyebilir misiniz. Son açtığım konuya 2 cevap yazılmış ama bunlar bildirim de yok. Sadece beğen işaretlerinin bildirimleri var. Ancak siz cevap yazdığınızda bu konuya anında bildirim geldi. 1674893990824.png

Konuyu okuyanlar