Soru Başka sayfadaki veriyi diğer sayfaya aldırma, dönemi değiştirme

cgokter

Yeni Üye
Kullanıcı Bilgileri
Aldığı beğeni
1
Excel Versiyonu
Office 2021 TR
Konuyu Başlatan
Değerli arkadaşlar, borsada işlem gören hisselerin bilanço verilerini iş yatırım sitesinden çekiyorum, ben çektiğim bilançoları "BilançolarTum" adlı sayfaya kopyalıyorum ve "Genel" sayfasındaki çizelgeye dönemlerine göre ÇOKETOPLA formülüyle aktarıyorum. Ancak her üç aylık dönemde yeni gelen bilançolarda bunu yapamıyorum. Yani "BilançolarTum" sayfasından "Genel" sayfasına veri alırken hisse adını yazdığımda 2023/12 dönemine ait bilançosu varsa verileri yazsın yoksa en yakın olan 2023/09 dönemine ait verileri yazsın istiyorum ve tabi ki aldığı verilerin hangi döneme aitse o dönemi yazmasını istiyorum. İnşallah anlatabilmişimdir. Ne yaptıysam olmadı, yardımcı olursanız sevinirim.

Ekli dosyalar

• Bilanço.xlsm
    1.1 MB · Gösterim: 9

asax

Destek Ekibi
Kullanıcı Bilgileri
Aldığı beğeni
114
Excel Versiyonu
Office 2019 TR
Merhaba, borsa ile ilgili konuları Özel Talep kısmına açarsanız ben ve değerli hocalarım size yardımcı olacaktır. Çalışmalarınızda başarılar dilerim.

cgokter

Yeni Üye
Kullanıcı Bilgileri
Aldığı beğeni
1
Excel Versiyonu
Office 2021 TR
Konuyu Başlatan
Merhaba, borsa ile ilgili konuları Özel Talep kısmına açarsanız ben ve değerli hocalarım size yardımcı olacaktır. Çalışmalarınızda başarılar diler

Merhaba, bors ile ilgili konuları Özel Talep kısmına açarsanız ben ve değerli hocalarım size yardımcı olacaktır. Çalışmalarınızda başarılar dilerim.
Gönderimimi nereden sileceğim bilemiyorum, rica etsem silebilirmisiniz.Teşekkürler.

Konuyu okuyanlar